Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha találnátok valahol egy...

Ha találnátok valahol egy iPhone 6-ot, megtartanátok vagy visszaadnátok a gazdájának?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 1. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
visszaadnám
2016. ápr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor sem kellene ha hTba dobnanak vele
2016. ápr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Nem fognám meg,ráhugyoznák és mennék tovább.
2016. ápr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

ha tudom ki a gazdája akkor igen, megpróbálnám kideríteni a telefonból, ha nem lehet akkor így járt...

talán még ha van időm akkor a rendőrségre bevinném...

akármilyen telefont találnék visszaadnám, VISZONT lehet előtte alaposan átkutatnám...nem szex képekért :D hanem a benne levő infók miatt...ha már valaki elhagyja akkor megszívta örüljön, hogy visszaadom neki...


laptop vételnél is első dolog amit csinálok, hogy végig futtatok egy GetDataBack-et, hogy megnézzem mik voltak a vinyón...nehogy kárba vesszen a fontos információ :P


23F

2016. ápr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Eladnám
2016. ápr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Visszaadnám, vagy leadnám ott, ahol találtam. Elhagyott tárgyat/pénzt megtartani lopás és én nem vagyok tolvaj.
2016. ápr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha tudom kié, visszaadom. Ha nem, akkor van egy új iPhone-on :D
2016. ápr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, az iPhoneok általában le vannak kódolva, így nem hiszem, hogy sok mindent tudnál kezdni vele. :D
2016. ápr. 1. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!