Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mérnök és bölcsész lakótársak...

Mérnök és bölcsész lakótársak kijönnek egy albérletben egymással?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy a mostani albérletből mennem kell és találtam egyet, ott viszont 4 mérnök mellé kerülnék be bölcsészként. Kijönnénk egymással vagy teljesen reménytelen?
2016. ápr. 1. 17:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem személy szerint nem érdekelne mit tanulsz. :D (mérnök)
2016. ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem akkora gyökerek hogy most emiatt közösítsenek ki,vagy piszkáljanak


Valszeg az első egy két hétben lesz napi néhány bölcsész vicc,de szerintem csak poénkodnak majd.


Én is valamelyest reál beállítottságú vagyok,de soha nem szívóznék humán irányultságú emberekkel csak ezért,főleg ha még jó fej is az illető.

2016. ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy hogy milyen szakon foktok végezni vagy végeztetek, szerintem elfér egymás mellet bárki ha normálisan viselkedtek egymással. nem kell aggódni! :)
2016. ápr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Senkit nem fog érdekelni, hogy milyen szakon tanulsz. Ezek a szakokra vonatkozó poénok gólyaként viccesek... az első két hétben.
2016. ápr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
ez nem a szaktól függ
2016. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

HA egyébként meg tudtok egyezni a napirendben, a lakás rendben tartásában meg hoyg ki mikor mennyit zajonghat, akkor mindegy, ki mit tanul.


Ha meg netán eleresztenek egy-két viccet a károdra, akkor ha jó fej vagy, meg teszel hozzá és nem lesz semmi gond, ha viszont megsértödsz, akkor elástad magad.

2016. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
21%
Igen, a mérnök nagyon szereti McDonald's-os hamburgert és a bölcsész mindig hoz neki a munkahelyéről:D
2016. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%

Olyan esetben lenne szopás, ha te lennél a mérnök, és 4 bölcsészhez mennél.

A felől neked nem kell aggódni hogy a mérnökök nem fognak békén hagyni tanulni, mivel nekik muszály azt csinálni egyfolytában.

2016. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"A felől neked nem kell aggódni hogy a mérnökök nem fognak békén hagyni tanulni, mivel nekik muszály azt csinálni egyfolytában."


muszáj*

Amúgy meg egyáltalán nem muszáj nekünk se. Maximum ajánlott. Ezek is csak egyetemi szakok, akkor kell tanulni, ha van valami esemény, amúgy meg tipikus egyetemista élet.

(Mi a frászért hiszi azt, hogy a mérnöki szakok olyan marha nehezek?)

2016. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Az együttélés nem szak, hanem emberfüggő. A bulizás sem szakfüggő, de ha ők négyen minden este házibulit akarnak csinálni, te pedig pihennél, akkor nem fogtok jól kijönni. Ilyen jellegű dolgokat próbálj megtudni róluk, ezekkel sokkal többre mész.

Gépésznek tanulok és 2 emberkével élek együtt, akik közül az egyik bölcsésznek tanult. Semmi gond nincs köztünk, hétköznapi emberek vagyunk. A dolgokról megvan a véleményünk mindkettőnknek, eldumálgatunk, néha egyetértünk, néha nem, de nem balhézunk meg semmi ilyesmi. Egymás cuccait tiszteletben tartjuk és hagyjuk a másikat pihenni.

A bölcsész poénokon tök jókat röhögök, mint minden poénon, de eszembe nem jutna ellőni őket a bölcsész ismerőseimnek.

Ami engem zavarni tud néhány bölcsésznél, amikor felsőbbrendűen viselkednek. Szerencsére ez nem túl sokra jellemző.


#9: Azért, mert nehéz? Értem én, hogy neked jól megy és könnyen, de ettől még ha a többség szerint nehéz, akkor nehéz. Egyik haverom sem érti, hogy miért tartják a szimultán sakkot és a nagyobb számokkal való fejben számolást nehéznek, de attól még a többségnek nem lesz könnyű.

Nálunk gépészként tényleg muszáj tanulni, ha valaki nem akarja 7 év alatt elvégezni a 7 féléves szakot. Évente páran végzik el a szakot csúszás nélkül közülünk.

Esemény meg a 4. héttől folyamatosan van... Hetente 2-3-4 házi/zh, egészen a vizsgaidőszakig, utána meg vizsgák.

2016. ápr. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!