Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mérnök és bölcsész lakótársak...

Mérnök és bölcsész lakótársak kijönnek egy albérletben egymással?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy a mostani albérletből mennem kell és találtam egyet, ott viszont 4 mérnök mellé kerülnék be bölcsészként. Kijönnénk egymással vagy teljesen reménytelen?
2016. ápr. 1. 17:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
Biztos kapnád az ívet, de ha nem veszed fel, akkor nem piszkálnak egy idő után. Nekem volt bölcsész ismim, sokkal nehezebben viselte, hogy míg én 2,3-as átlagért 13 ezer ösztöndíjat kaptam, míg ő 4,8-ra kapott 8000-et és a belét kitanulta érte.
2016. ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%

"#9: Azért, mert nehéz? Értem én, hogy neked jól megy és könnyen, de ettől még ha a többség szerint nehéz, akkor nehéz. "


Persze, van akinek nehéz. Aki nem való oda, annak biztos. Szerinted a germanisztika könnyű szak? Ugyanis ez egy bölcsész szak. Az? Hát nekem baromi nehéz lenne, soha az életbe nem végezném el. Nem is mentem oda. Nehéz lenne nekem bármilyen sporttal kapcsolatos szak is. Nem is mentem oda. Nehéz lenne egy szobrász szak is. Na, ezért nem oda mentem.


A mérnöki karokon tanulók 90%-a rohadtul nagyon távolról sem oda való. Be lehet kerülni bármiféle fizikai ismeret nélkül, éppen négyes középszintű matekérettségivel. Hát így tényleg elhiszem, hogy nehéz.


"Nálunk gépészként tényleg muszáj tanulni, ha valaki nem akarja 7 év alatt elvégezni a 7 féléves szakot. Évente páran végzik el a szakot csúszás nélkül közülünk. "


Ezt máshol is tapasztalom. A hallgatók fele-kétharmada kb mindenhol csúszik legalább 1 félévet.

2016. ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy kijöttök-e egymással nem attól függ, ki milyen szakra jár, hanem hogy ki mennyire értelmes :D


Én is mérnökökkel laktam együtt, őket bírtam.

2016. ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha valaki talál egy normális bérlőtársat, aki takarít, mosogat, nem hangoskodik, nem dohányzik (van, akinek ez fontos) és így tovább, az tegye össze a két kezét, és ne keressen fölösleges problémákat. szóval gondolom, nem zavarja majd őket.
2016. ápr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz sokkal rosszabb dolgod, mint a gyógyegér néger kölyöknek lenne a Ku Klux Klán főhadiszállásán.
2016. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, ilyne éretlen kérdéseket. Ti komoylan elhiszitek, hogy ettől majd nem jönnek ki jól? És ha az egyik a rockzenét szereti, a másikmeg a popot, akkor mi lesz, úristen!
2019. nov. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!