Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretsz, vagy nem...

Miért szeretsz, vagy nem szeretsz valakihez feljárni? L

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem vagyok képes vendégekre szert tenni. Rokonok, barátok, munkatársak, mindig mindenki engem hív és nem hozzám jön. A lakás nagy, gyönyörűen berendezve, mindig tiszta, vannak játékok (társas, kártya, x-box) csendes, kulturált szomszédaim vannak, mindig tartok itthon dolgokat csak a vendégek kedvéért, pl. nem kávézom, de van Nespresso gépem kapszulákkal, üdítő, nasi, alkohol... sütni is szoktam, főzni csak úgy átlagosan tudok, de a sütijeim messze földön híresek. Van egy kiskutyám, aki félős, nem megy oda senkihez, de ha szeretgetik, azt elfogadja, nem ugat, nem lehet félni tőle. Miatta duplán takarítok, ne legyen az, hogy szőrcsomók vannak. És mégsem, nem szeretnek hozzánk jönni. Engem mindig hívnak, tehát nem velem van bajuk, sőt, gyakran direkt megkérnek, hogy hozzam már el azt az édes kiskutyát is, vagy hogy nem vinnék-e ilyen-olyan sütit... komolyan nincs már ötletem, mi zavarhatja őket, mindenkit? Főleg mert mikor valakit mégis "sikerül" áthívnom, akkor fél napokat ott hülyülnek, jól érzik magukat. Mi van még, ami zavarhat mindenkit? Titeket mi zavarna?
2016. ápr. 1. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondanak arra, mikor felhívod őket?
2016. ápr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendszerint udvariasan lemondják, más programra hivatkozva. Majd nem sokkal később hívnak, hogy menjünk el valahová, vagy hogy van-e kedvem átmenni hozzájuk. Nagyon nem akarom erőltetni, hogy de miért nem ti jöttök át... de tényleg minimum háromszor hívnak engem, mire végre viszonozzák a látogatást. Rejtély.
2016. ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező vagyok, csak átjelentkeztem.
2016. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötekedésnek szánom a kérdést, de nem lehet, hogy a háznak magának van egy jellegzetes szaga, ami nem épp kellemes? Ha te magad lennél büdös, gondolom, nem hívnának :D

Vagy csak szimplán messze vagy mindenkitől, nincs úgy tömegközlekedés, ilyesmi.

2016. ápr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert lusták átmenni hozzád, kényelmesebb otthon maradni és várni téged.
2016. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Van egy barátnőm, aki hasonlóképp van, mint te. Egészen banális ok miatt nem nagyon megyek át hozzá.

Télen alig fűti 20 fokra a lakást, nyáron ellenben iszonyú meleg van. Nálam télen-nyáron 23-24 fok van, ami kellemes, nem fagy le a lábam, ha ücsörgünk és nem is izzadok.

Emellett nyilván kényelmesebb is, megspórolom az utazást.

Na meg időben is jobb, sokszor van hogy beszélgetünk és közben megfőzök vagy hasonló, ha átmennék, akkor ez mind utána várna rám.

2016. ápr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
5- el egyet értek!
2016. ápr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak túl tökéletes minden, és feszengnek ha ott vannak.
2016. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

A lustaság, a kényelemszeretet, a komfortérzés nagy úr ám...


Egyszerre csak egy embert hívj, az nem fog feszengeni..házaspárt ne, élettársakat ne, csak független nőt, vagy pasit...ezt utóbbit mégsem, mert ha egészséges, akkor meg akar dönteni..ha mégsem, akkor húzd ki a nevét a meghívandók listájáról.....

a házaspároknál az a baj, hogy némi motivációval a pasinak általában(vagy mindig) az új hús illata erős prosztata tevékenységhez vezet...az pedig igencsak döntési kényszert hoz...mármint ledöntöm ezt a csajt...a feleség(mivel nőből van)ezt rögtön leveszi..


namegasztán biztosan baromi jó nő vagy, úgyhogy ne csodálkozz semmin..

meg sem merem kérdezni hány éves vagy?

2016. ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 elwera ***** válasza:
100%
Hát én se nagyon szeretek menni másokhoz, inkább idehívok akit tudok, szimplán lustaságból.
2016. ápr. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!