Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik, ti is gyakran érzitek, hogy olyan jó lenne odabújni valakihez akit szeretsz?

Figyelt kérdés

Főleg így az ünnepekkor, annyira jó lenne.. nem értem, miért nem tudok összeszedni egy normális(belsőleg és külsőleg is) srácot.. pedig egyáltalán nem vagyok csúnya, csak az edzésem miatt nincs időm bulizni járni..

Nektek nincsenek ilyen problémáitok? L/17


2011. dec. 24. 15:54
1 2 3 4
 1/33 Bogee123 ***** válasza:

De igen vannak:( mert ezek ahónapok hidegek és ilyenkor olyan jó lenne valakivel lenni...Nagyon helyes, hogy van önbizalmad! Inkább minthogy játszd magad és álszerénykedj...szóval nekem van is kiszemeltem aki külsőleg is belsőleg is jó, de szimplán csak 'bejön'..:( És nagyon kevés olyan eset van amikor jó külsőhöz jó belső is párosul.:/

13/L

2011. dec. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Macs1209 ***** válasza:
Persze, de sajnos számos okból kifolyólag nem megoldható 31F
2011. dec. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
külsőleg normális az nálad mit jelent?:D 19/F
2011. dec. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is gyakran érzem így.
2011. dec. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

csak akkor amikor unatkozok, nem konkrétan ünnepekkor. pl vasárnap is. v szombat este ha nem megyek sehova. ezért szoktam kérni hogy szombaton is hagy dolgozzak :D

munkanap amikor dolgozok, vagy fát vágok, akkor nem hiányzik bnő :)

2011. dec. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
ne add fel a reményt, egyszer neked is eljön a "herceged" :)
2011. dec. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
100%
de jó lenne már szeretni valakit:) buliban meg nincsenek normális csajok csak ribancok..
2011. dec. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
ha vas megyei vagy ismerkedhetünk :) 19/F
2011. dec. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Budapesti vagyok:)

hát nálam a normális, akinek szép a bőre, ápolja magát, tehát jól néz ki. nem kell, hogy tökéletes legyen, de azért rendben legyen.

de a legfontosabb, hogy fogjon meg valami benne, mert az eddigi barátaim 3-4 hét után már nem is érdekeltek annyira, mint az elején, és szerelmes sem voltam soha..

2011. dec. 24. 16:17
 10/33 Bogee123 ***** válasza:
Az majd jön idővel..(: Igen ahogy az eddig válaszoló mondta: a bulikban r*bancok vannak meg rámenős gyíkok..-.- dehát ez van:S
2011. dec. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!