Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » S. O. S. Alacsony vagyok, mit...

S. O. S. Alacsony vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,és 160 cm. Már egy éve szinte semennyit nem nőttem(kb 2-4cm-t)és már majdnem mindenki magasabb nálam! A családomban is a legtöbben kicsik,de vannak magasabbak is,úgyhogy még reménykedem. Van valami módszer,hogy nőjjek még? Nem sokat,csak úgy 5-6 cm-t!?

2016. ápr. 3. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
13 vagy, tehát még bőven nőhetsz. Nincs semmi módszer, azaz van, de az nagyon szélsőséges. Egyáltalán nem ciki a magasságod. Tanuld meg elfogadni magad, és igyekezz erősíteni az önbizalmad. Nem kell mindenkinek magasnak lennie. És az, hogy mennyire leszel sikeres, népszerű, az nem a magasságodon múlik, hanem a viselkedéseden, hozzáállásodon, humorodon. :)
2016. ápr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13 évesen egyáltalán nem alacsony a 160 centi! Az, hogy az ismerőseid milyen magasak, az semmit nem jelent.
2016. ápr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13 évesen még nőhetsz. Ha fiú vagy több mint 10 centit is. Ha lány vagy akkor meg nem is vagy olyan alacsony, kicsivel vagy csak átlag alatt. Én már nem fogok nőni és 162 centi vagyok, nem olyan rossz ilyen kicsinek lenni:) 18l
2016. ápr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18-19 éves korig még nőhetsz.
2016. ápr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy?
2016. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
158 cm vagyok 14 évesen, és szeretek ilyen alacsony lenni, remélem, nem fogok sokat nőni még :) ha lány vagy, akkor szerintem nincs semmi baj, ha fiú, akkor se, hiszen bőven nőhetsz még, nálunk a fiúk ilyen korban nyúltak meg nagyon (pár hónap alatt 5-7 centivel lettek gazdagabbak :D) L
2016. ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Lány vagyok

Köszi a válaszokat😉

2016. ápr. 4. 06:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy lány ne legyen magasabb 160 centinél.Amúgy 160 a női átlag.
2016. ápr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alacsonyabb csajok sokkal nőiesebbek mint a nagy mamutok a fiúk is aranyosabbnak tartják őket ,szóval ne aggódj.
2016. ápr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!