Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az iskolában 183 cm-ert...

Az iskolában 183 cm-ert mértek nálam, de otthon a munkás mérőszalaggal csak 181-et. Melyik a pontos?

Figyelt kérdés

2016. márc. 25. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egyikse a legpontosabb,amivel a kórházban mèrnek na az pontos ;) nekem a suliba 156 cm-ert mèrtek otthon 160cm mèrtünk, orvosnál 158 at mèrtek. Lehet hülyesèget írok de szerintem pontosan sehogy nm lehet megnèzni
2016. márc. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 schamuelson ***** válasza:

Az iskolai talán pontosabb, ha orvos végezte a mérést, meg arra szolgáló "mérőléccel". (Nem tudom, mi a rendes neve.)

Viszont akár ugyanazzal az eszközzel mérve is kaphatsz eltérő eredményt. Mondjuk reggel, felkelés után kicsit több (1-1,5cm-rel), mint az egész napos szaladgálás, talpon állás, esetleg cipekedés után este. Az az oka ennek, hogy a gerinccsigolyák közti porckorongok kicsit összenyomódnak.

2016. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem suliba mindig össze vissza merik , Tavaly többet mertek mint most es otthon meg 179 cm-t mertem suliba meg 176 itthon tobbszor is megmertuk en itthoninak hiszek :D
2016. márc. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!