Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek milyen furcsa szokasait...

Nektek milyen furcsa szokasaitok/tulajdonsagaitok vannak?

Figyelt kérdés

Igazabol barmit irhattok, amit annak gondoltok:D

Itt van néhany az enyémek kozul is, bar ezek nem tudom masoknak mennyire furcsak, de en a kornyezetemben egyedul vagyok ezekkel a dolgokkal:D

- Bachot hallgatok, ha nem tudok elaludni, vagy pedig verseket olvasok (Tobbnyire Jozsef Attilat, mert ugy erzem O "megert" engem:D)

- Nem szeretem a Milka csokit, és cukor nélkul iszom a teat. (Jo, ez lehet hulyeség, de ezért mindenki furan nez ram az osztalyban. Pedig szerintem a Milka tényleg nem tul jo. Marja a torkomat, es émelygek tole.)

- A brokkoli az egyik kedvenc ételem.:D (Levesben, parolva, barhogy..)

- Amikor egy hid alatt megyek at, es épp elmegy folotte a vonat, mindig kivanok.

- Annak ellenére, hogy angolt és franciat tanulok, mindig németul karomkodok:D (Mondjuk ez anya utan ragadt ram:D)


Most pedig jon néhany kicsit beteges dolog is:D

- Nem birom, ha facebookon a kedvenceimnél az altalam lajkolt oldalak képeinek a szine nincs harmoniaban. Ilyenkor dislikeolgatni szoktam.. (csak ezért:D)

- Ha zenét hallgatok, vagy tv-t nézek a hangeronek mindig paros szamnal kell allnia, kulonben szintén rosszul érzem magam, es atallitom:D

- Van egy szerencsekulcstartom, amit mindig megpuszilok, ha valami "nagy" dologra készulok pl. vizsga, hosszu utazas stb., hogy szerencsét hozzon, es energiat adjon:D


Nektek milyen ilyesmi dolgaitok vannak?:)



2016. ápr. 4. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Trófeákat gyűjtök. Minden általam megölt állattól valami: csirkeláb, nyúllab, a halaknak a fejét tartom meg.

Beteges, de ha úgyis a kukába menne, akkor miért ne tarthatnám meg?

18/f

2016. ápr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Erdekes az tény:D De koszonom a valaszod:)
2016. ápr. 4. 23:42
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Hmm biztos van egy pár amit még én se veszek észre, meg ami nem jut eszembe, de ami igen az itt van:

-csipesszel szoktam szedni a hónaljszőröm, amit kifejezetten szeretek és megnyugtat. Egy hétig kínszenvedés nem hozzányúlni, nem is bírtam ki, pár szálat ki kellett húzzak akkor is amikor megpróbáltam

-az ujjperceim végét mind a lábamon mind a kezemen nyomkodnom kell néha, egymáshoz vagy valamihez, különben furcsa érzés lesz bennük

-megőrülök ha porc vagy bármi puha dolog közt valami kemény kerül a számba és ráharapok. Legrosszabb érzések egyike.

-amikor a metró mellett állok néha elgondolkodom milyen lenne ha beugranék, vagy valaki belökne, vagy véletlenül beesnék, pedig egyáltalán nem akarok öngyilkos lenni és ha akarnék se így tenném meg az tuti:D

-ha hátizsákot viszek félvállon azt csak a jobb vállamon tudom vinni, ha oldaltáskát, azt meg csak a balon.

-ha valami izgalmasat nézek (film, sorozat, videojáték mondjuk azt nem csak nézem:D) van hogy félpercenként lepauszolom, mert túlságosan izgulok és le kell nyugodjak:D


most ennyi jutott eszembe:D

2016. ápr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt:D Amugy ezek kozutl az elso ketto kivetelevel mind jellemzo ram is:D
2016. ápr. 4. 23:51
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az evéssel kapcsolatban rengeteg furcsa szokásom van:

- A legtöbb gyümölcstől egyszerűen viszolygok, amit még is megeszek, az a narancs, úgy, hogy kifacsarom a levét, az almát lereszelve, talán egyedül a banán az, amit megeszek úgy, ahogy van. A paradicsomot pedig megpucolva és apró kockákra vágva.

- Nekem a répa az egyik kedvenc ételem, szintén bárhogy jöhet, akár nyersen is.

-Ezt a Milka őrületet én sem értem, akkor inkább már a Boci, abban van étcsokis is, a tejcsokit ki nem állhatom.

- A főtt ételeken kívül szinte mindenhez iszok egy pohár kakaót, nekem valahogy jobban csúszik tőle az étel.

-Éjszakánként amikor kimegyek WC-re, utána innom kell egy pohár vizet, ezzel csak az a baj, hogy 1-2 óra múlva megint ki kell mennem, ettől a szokásomtól én magam is megőrülök

-Télen-nyáron nyitott ablaknál kell aludnom, mert különben úgy érzem, hogy megfulladok

-Alvásnál mindig forgatom a kispárnám, hogy mindig a hűvösebbik felén legyen a fejem

-A reggeli készülődésénél pedig szeretem bekapcsolni a hősugárzót a fürdőben, valahogy szeretem a búgását, meg kicsit olyan érzetem van tőle, mintha még mindig a jó meleg ágyban lennék

-Telefonálásnál pedig mindig 5 búgást várok, hogy az illető felvegye, utána lerakom.

2016. ápr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

- A Milkát én sem szeretem. Nagyon töményen édes.

- A teát cukor nélkül iszom dettó.

- Nem eszem cukrot és édességet (kivétel a fagyi)

- Éjjel ha felébredek, hidegen eszem a főtt ételt a hűtőből.

- 3 darab plüss állattal alszom 40 felett. Ha utazom valahova, egyet mindig viszek magammal.

- Ha sietek vagy nincs kedvem gyalogolni, akkor számolom a lépéseket, először 10-ig, aztán 10-től 20-ig, 30-ig.... Vagy fordítva: 100-90-80....

- Reggelente köszönök magamnak a tükörben.

- TV mellett tudok csak elaludni.

2016. ápr. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:

- Ha TV-zek, zenét hallgatok, úgy állítom a hangerőt, hogy nullára vagy ötösre végződjön :D

- képtelen vagyok átmenni a piros lámpán. Akkor is, ha éjszaka 2 óra van, és SENKI nincs a környéken.

- ha papírzsebkendőt veszek, mindig kiszedem őket a csomagból és egy külön, asztali papírzsebkendő tartóba pakolom át őket. Ugyanez a vattakoronggal és tisztító pálcákkal.

- szoktam beszélni a szobanövényeimmel (mentségemre szól, hogy egyedül élek :DD)

- hivatalos telefonok előtt 20 percig gyakorolom, mit akarok mondani és képtelen vagyok hivatalos telefont intézni nyüzsgő közegben, vagy ha más is hallja.

- a bőrápolási rutinom szent. Ha éjszaka, fáradtan, vagy részegen jövök haza, akkor is végigcsinálom a kb 4-5 lépésből álló éjszakai arcápolási rutinomat. Ha partnerrel jövök haza, akkor is.

- hetente (legalább egyszer) átsikálom a vécét. Megrögzötten takarítom a vécécsészét, szerintem a városban nincs tisztább vécé az enyémnél, kb enni lehetne róla.

- csak akkor veszek meg valamit, ha tudom, hol lesz a helye, hová fogom rakni (pl dísztárgy, képek esetében, de akár tusfürdő, vagy ilyesmi esetén is pontosan tudom, hogy melyik polcra, fiókba kerül stb). Ha megveszem és megvan a helye, annak mindig ugyanúgy ott kell lennie, ha valaki arrébb rakja feszült leszek :D ez sokakat kiidegel, de pl nekem sokat segít, hogy ne legyen tele mindenféle vacakkal a lakás, hanem mindig rend legyen és ne halmozzak fel sok hülyeséget.

- a presszókávét cukor, tej, tejpor és tejszín, tejszínhab meg minden egyéb nélkül iszom, az energiaitalt pedig mindig szívószállal.

2016. ápr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

- Napi 4-5 liter vizet meg kell innom, különben ideges leszek.

- Ha tejet szeretnék inni és nem lesz tele a pohár vele, mert kifogyott, akkor kipótolom vízzel, hogy pont 2 és fél deci folyadék legyen a poharamban.

- Sose fogadom el, hogy ha megkínálnak valamivel.

- A dísztárgy és dekorációs kisállatokat, folyton ketrecben akarom látni. Nem tetszik, hogy nincs korlátozva a mozgásterük, legalább egy póráz lehetne rajtuk. Ha élnének, simán megszöknének. Az ilyenekre gondolok:

[link]

[link]

Érdekes amúgy, mert a valóságban meg rosszul vagyok attól, ha egy kis ketrecben van egy tyúk, vagy ha egy kutya ki van kötve a kertbe.

- Félek a kis pókoktól, a nagyoktól meg nem. Ezt értem nagy alatt:

[link]

- Rossz érzést kelt bennem az erős vízsugár, ezért mindig csak kicsit nyitom meg a csapokat.

- Szorongok, hogy ha feltámad a szél és nyitva vannak az ablakok.

- Vannak dolgok, amikre utálok ránézni és elfordulok, hogy ha szembe találom magam vele. Pár ezek közül: minden, ami türkiz színű, a hegyes orrú magassarkú, rajzolt szemöldök, koszos körmök, szemölcs, piros-kék párosítás.

- Folyton babrálok valamit a kezemmel vagy a lábammal, nem bírok mozdulatlanul pár percnél tovább megmaradni.

- Könyvolvasás előtt mindig kezet mosok.

- Imádok szemöldököt szedni, olyan jó érzés megszabadulni a felesleges szőrszálaktól.

- Gyerekként egy fokhagymát, és tő parlagfüvet neveltem az erkélyünkön.

- Most, 21 évesen is hiszek benne, hogy van lelkük a plüss állataimnak.

- Imádom a sós mogyorót vörösborral.

- Mindig leeszem magam paradicsommal, mert úgy szoktam enni, mint mások az almát.

- A tavaly elpusztult papagájom ürülékét is elettem emlékbe, plusz az aznapi répát, amit evett.

- Hidegen szeretem a kávét.

- Nem tudok kulturáltan enni. Mindent szédszedek, kotorászok a tányéron, néha kézzel is muszáj megérintenem, hogy megbizonyosodjak róla, hogy a számba vehetem. (A nyúlós-nyálkás húsokat, kemény darabokat szoktam keresni, meg mikor mit.)

2016. ápr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

-Szeretek új ételvariációkat megkóstolni, pl.: párizsi+müzli

tejszínhabos karfiol

-Attól függetelenül hogy sok barátom van, mindig magammal beszélem meg a problémáimat (hangosan, néha magamnak válaszolok, vagy elképzelem hogy valakinek mondom) Szal konkrétan magamban beszélek.

-A fent említettből kifolyólag, van mikor bepánikolok hogy valaki hallotta-e a dolgokat, ha észreveszem hogy nyitva van az ablak

-Ha ideges vagyok valakire, csikorgatom a fogam

-Ha úgy általában vagyok ideges, akkor meg kell harapjak valamit, vagy rágnom kell valamit.

-Van hogy hirtelen meglátok egy bogarat s le kel csapjam, akkor először elugrok, aztán fújtatni kezdek, mint egy macska,meg rázom a kezemet

-Szeretem a zuhanyrózsából a nyelvemre irányítani a vizet, mert az csikis érzés.

-Szeretek mindekiről mindent tudni. Ha valahonnan valakiről, aki pl egy ismerős féle, de olyan akit egyszer láttam életemben, mondanak valamit, akkor azt megjegyzem, mindenhonnan gyűjtök infókat ezekről az emberekről, szóval ha beszélek velük egyszer, ők nem tudják, de én akkor már tudok egysmást róluk.

-Szeretem megfigyelni az embereket (néha túl feltűnően)

-Néha ha valami emlék eszembe jut, vagy csak csak szimplán elröhögöm magam

-Nyomokat hagyok mindenfele, bármit, számot, dátumot, egy szót, egy mondatot, amit ha valaki elolvas és ismer, az megtudja hogy én voltam. (em a nevemet írom )

-Ha dühös vagyok, párnába kiabálok

-Szeretek sötét elhagyatott helyeken járni

-Ha számítógépezek, a fülhallgatót mindig a fülemben kell lenie, különben nem érzem jól magam.

-A zenét a leghalkabban hallgatom, hogy mindent halljak ami körülöttem zajlik. Ha nem így van, ideges leszek

-Minden kis, és nagy teendőmet leírom egy papírkára (néha olyan alapdolgokat is, mint a hajmosás)

-A csámcsogástól,nyeléstől, légzéstől és más hangoktól idegessé válok néha

-Ha valaki ordibál velem, vagy leszíd vagy valami, a gerincemben bizsergést érzek.

-Vannak illatok, melyek ismerősek, és néha ha érzem őket, állandóan azon gondolkozom, honnan ismerősek


És még sok más...

2016. ápr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

-Alsós korom óta magamban beszélek.

-Én is cukor nélkül iszom a teát.

-Zenehallgatás közben mindig mászkálok, mert így jobban át tudom élni a zenét.

-Mindig levágom a körmöm tövig, ha egy kicsit is megnő, mert zavar.

-Néha kitalálok történeteket, amiknek én vagyok a szereplője, csak egy alternatív világban.

-Annyira irritál a gyereksírás, hogy majdnem elsírom magam.

-Ha meghallok és látok egy szirénázó mentőautót, ideges leszek.

2016. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!