Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem furcsa, ha egy...

Csak nekem furcsa, ha egy húszas évei elején járó lány nőnek állítja be magát?

Figyelt kérdés
Vagy fiatalabb. Legalábbis nekem mindig egy karótnyelt valami jut az eszembe, ha akár itt meglátom valakitől, hogy 19-20 éves, de már úgy tudatja a nemét, hogy 20/N.
2016. márc. 4. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

20as evei elejen mar nem "lany", hanem "no". 18 eves koratol felnott, a noi nem felnott peldanyanak megnevezese pedig no.

Nem addig "lany" amig nem megy ferjhez, az mas, az a "hajadon".

2016. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Igen, csak neked. 20 èvesen már nő a megnevezès.
2016. márc. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Én inkább pont azon mosolygok mikor olyanokat látok hogy 23-25 /L
2016. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

agyi felfogástól is függ, hogy ki N és ki L...

te még szerintem nagyban L vagy :) de majd kinövöd, erre nem lehet pontos kort mondani, majd érezni fogod...

van olyan aki 40-en is még csak L :)


23F

2016. márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Ezért jó férfinak lenni!

A 22/F jelenthet fiút és férfit is!

:-)


De komolyan: szerintem nem csak az életkor dönt, hanem a szellemi/ érzelmi fejlettség is.

A 20 év kb. pont az a határ, amikor valaki lehet még lány is, miközben más már nő abban a korban.

Az én párom pld. 19 volt amikor összeházasodtunk. Hülyén vette volna ki magát, ha bárki lánynak tekinti egy évvel később.

2016. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Én 18 éves vagyok, de vagy 20 éves koromig még biztos lánynak hívnám magam. Viszont ha más nem így gondolkodik, azt is elfogadom természetesen. Csak azon szoktam mosolyogni, ha valaki ilyet ír: 16/N Na ez már kicsit nevetséges :)
2016. márc. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem most már eléggé keveredik a kettő, egy huszonéves még simán lehet lány, főleg ha még tanul és eltartják. Jó, a 40/L már vicces, de ő dolga az is :) Egy 20 éves hímnemű egyénre se mondanám, hogy férfi, inkább fiatalember.


39/♀

2016. márc. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

20 év körüliekre én is inkább a lány szót használom. Lényegében nők biológiailag meg jogilag is, hivatalos helyen a nőt használom.

Nálam a lány fiatalabb, éretlenebb, a nő azért már sokat megélt, tapasztaltabb, talpraesettebb. Azt vettem észre, hogy sok 20 év körüli lány szereti magát nőnek és nagy tapasztalatúnak beállítani, de még szinte teljesen gyerekek. Inkább komolykodók, mint komolyak.

23 éves srác. (Valahol a fiú és a férfi közt.)

2016. márc. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!