Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Évek óta ilyen viselkedést...

Évek óta ilyen viselkedést tapasztalok bizonyos emberektől. Miért lehet?

Figyelt kérdés

Jóban vagyunk,köszönünk is egymásnak,aztán egyszer csak nem köszön többet és nem beszélget veled... komolyan nemértem... ezek az emberek nem közeli barátok,hanem ismerősök,osztálytársak,volt osztálytársak. Normális beszélgetőpartnerből válnak egyszercsak tök ismeretlen személlyé,mintha előtte nem is ismertétek volna egymást. Lányokra jellemző legfőképp de srácoknál is tapasztaltam.


23/f


2016. ápr. 5. 18:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom ennél értelmesebben leírni pedig lehet úgy egyértelműbb lenne. Mi lehet ezek hátterében ?
2016. ápr. 5. 18:48
 2/5 anonim ***** válasza:
velem is történt hasonló eset, bár azt nem is bánom. tökre jóban voltunk minden nap beszéltünk ölelés mostmár nem is köszönünk
2016. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ilyenkor mit éreznek ezek az emberek ?? :-D
2016. ápr. 5. 19:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Közönyt éreznek ,semmi hasznuk belőled ,se infót nem akarnak már mert más suliba jársz vagy külön úton
2016. ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem túl jó érzés, de szerintem egy bizonyos szempontból természetes dolog...az emberek változnak, úgyhogy gyakran előfordul, hogy ellaposodik a kapcsolat, nincs közös téma, kevesebb lehetőség van a találkozásra, stb....
2016. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!