Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most kajak ilyen ostoba egy nő?!

Most kajak ilyen ostoba egy nő?!

Figyelt kérdés

a történet az hogy futni voltam, jöttem a hidon, jön szembe egy pár, biciklis fiú-lány de úgy szinte majdnem egymás melett, én meg már a szélén mentem a korlátnál amennyire tudtam menni kifáradva a futástól, s ahogy jöttek a lány volt felőlem, azthittem fékez vagy bemegy legalább a barátja mögé vagy valami.. Ahogy közeledett direkt néztem is a csajt mereven, hogy csináljon már valamit.. de semmi reakció csak nézett ki a fejéből, és a kormány szélével a kezemnek jött. és akkor a Pasiának úgy adja amit halottam félfüllel szitut ilyet szól hogy "nekem jött.

Most komolyan, nincs ennyi agya, vagy ekkora az egója hogy ezt megengedje magának és fájna ha lassitania kell?? Nálam az alapdolog ha jönnek szembe meghúzom azt a k.va féket és lassitok esetleg bemegyek a másik mögé. ez ennyire nem tiszta... ? de nem is volt olyan fiatal kis éretlen tizenéves.

Komolyan mondom, a legutolsó férfiban van ennyi érzék, tisztesség még ha utálja is a másik nemet, hogy egy ilyen nem túl összetett dolgot képes legyen megtenni. De most tényleg ilyen életet élnek az ilyen emberek ? látja hogy jön szembe de azért még kijön és belegyorsit.. pff aztán meg más a hibás ugye


2016. ápr. 5. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi már, ne húzd fel ennyire magad ezen
2016. ápr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Te aztán komplexusos vagy. A csaj hibázott, ez egyértelmű, de ez nem neked és nem a nemednek szólt. Mindig mindenki bunkó a közlekedésben: a csoportban sétálók leszorítják a szembejövő magányos embert, a biciklis a gyalogost, az autós a biciklist stb. Ez kortól, nemtől független.


Nekem erre már bevált stratégiám van, ha látom, hogy a szembejövők nem fognak utat adni, egyszerűen megállok. És ott állok egy helyben, jelezvén, hogy most akkor vagy kikerülsz b+ vagy átugrasz felettem, de én meg nem mozdulok. Ez rendszerint működik, és most ingyen átadom neked, hogy ne legyél már ilyen degenerált áldozattípus. Senki bunkósága nem direkt neked szól, az emberek csak úgy önfeledten bunkók. Na.

2016. ápr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Engedd el. Megvan a mai adag nőutálat is, most már meg lehet nyugodni.
2016. ápr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szőke volt? Mert akkor ne csodálkozz. :D
2016. ápr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!