Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha egy nő azt...

Feketeruhasember kérdése:

Mit tegyek ha egy nő azt hiszi hogy nem csipem őt, pedig nincsen vele semmi bajom?

Figyelt kérdés
Esti iskolába járok, 22 éves vagyok. Az angol tanár egy fiatal szép nő. Eléggé közvetlen és barátságos az osztállyal. Csakhogy én elég csendes típus vagyok, nem veszek részt nagyon a kommunikációban, leginkább csak akkor ha kérdeznek. Volt hogy próbált velem beszélgetni/megszólítani vagy ilyesmi(mint ahogy mindenki mással). De zavarban vagyok ilyenkor főleg ha tetszik is és ilyen perverz fantáziáim vannak róla, ezért nem igazán csak tőszavakban tudtam válaszolni neki, mert közben azon gondolkoztam hogy milyen dúrva hogy hozzám szólt, amikor egy nő sem szokott csak úgy és nem volt senkim soha nem értek a nőkhöz sajnos és visszahúzódó típus vagyok, szeretek nem a középpontban lenni. És ezért eddig is furcsán nézett rám meg azt hiszi hogy valami bajom van..de ma meg már az történt hogy mikor megérkeztem a suliba akkor még a kocsimban dekkoltam kicsit és a tanárnő pont akkor sétált el a nyitott ajtó mellett és én előbb észrevettem szerintem, de úgy csináltam(vagyis csak próbáltam mert nem jött össze) mintha nem vettem volna észre(egyszerűen bepánikoltam, nem tudom miért) És véletlenül szerintem akkor is pont összenéztünk, de nem nyikkantam meg. Bennt órán meg a többiek előtt felhozta hogy nem köszöntem neki meg biztos bajom van vele...És annyira égtem hogy csak szó nélkül kisétáltam a teremből mert szerencsére máshol volt órám. De mikor mentem haza akkor még a tükörből láttam hogy beszélget az ajtóban az oszt társaimmal és szerintem tutira engem feketített tovább..Én nem tudom mit kéne csinálnom? Nem tudom mit mondjak vagy hogy akarok e egyáltalán magyarázkodni neki. Tényleg nekem nincsen semmi bajom vele és szégyenlem magam. Sajnos totál félreismer. Mert lehet hogy egy nyuszi vagyok, de én kedvelem őt. De nyilván esélytelen.
2016. ápr. 5. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy tábla csokit vagy valami bonbont, és tegyél bele egy cetlit, amin elnézést kérsz, hogy nem köszöntél, és kéred, bocsássa meg a félszegségedet. Tedd elé a tanári asztalra, amikor mész ki az óráról, ha nem mersz vele beszélni. Vagy szedd össze magad, és mondd el neki.
2016. ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!