Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A testvéremben nincsen együtté...

A testvéremben nincsen együttérzés?

Figyelt kérdés

Az bátyámon egyre többször veszem észre, hogy semmilyen érzést nem táplál a szüleink felé.

Ilyenekre gondolok, hogy látja mennyire fáradtak, de hisztizni és elégetlenkedni kezd, hogy éhes. És akkor az aktuális szülőnek főznie kell. Vagy ha pénz kell neki. Kedves, aztán kevésli és több kell neki. Semmi köszönet, hála. Ez azóta tűnt fel, mióta elköltöztem és rájöttem, hogy engem is kihasznált.

Mióta elköltöztem egyre jobban csak azt látom, hogy használja anyát, apát, és könyörtelenül, csak neki jó legyen. Amikor anya beteg volt, ő elvárta, hogy elmenjen x boltba, csak jusson neki a kedvenc, drága sajtjából.

Azóta kezdek tőle eltávolodni, mert abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán bárkit szeret. Tudom, a szeretet is sokszor adok-kapok, de amit ő művel, az beteges.


ez valami mentális betegség? Vagy mi, miért lesz valaki ilyen?

Ugyanúgy neveltek mindkettőnket, engem is elkényeztettek, de én értékeltem mindent, amit adtak.


22/F


2016. jan. 19. 03:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert egy s eggfej!Akár az én tesóm!Semmibe nem ad pénzt,élősködik anyámon.
2016. jan. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocs a kifejezésért, de azt szokták mondani:

Nincs bolond borjú, csak bolond tehén van.

Szóval, nagyon csúnyán visszaél a helyzetével, de a szüleid vajon miért hagyják. Ha téged ez zavar, beszélgess el a tesóddal is, meg a szüleiddel is, lehet hogy valakinek felnyílik a szeme.

2016. jan. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!