Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki 16 évesen 157 centis és...

Aki 16 évesen 157 centis és szinte nincsen semmi melle (akkora, hogy nincsen ilyen kicsi melltartó méret), annak még van esélye "fejleményekre"?

Figyelt kérdés
Volt valaki, aki hirtelen nőtt, lehet esély rá?

2016. febr. 21. 13:52
 1/6 A kérdező kommentje:
És még azt elfelejtettem leírni, hogy a családom sem túl magas fajta... viszonylag később érő vagyok amúgy, 14 évesen jött meg, és már 2 éve nem nőttem egy centit sem:(
2016. febr. 21. 14:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább a családodat, szüleidet kérdezd a női felmenőid testalkatáról. Valakire biztos jobban hasonlítasz a többinél, fel tudod mérni, hogy kb. mire számíthatsz felnőtt korodra.
2016. febr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne félj, vannak olyan fiúk, akiknek nem ez a fontos, hanem az igazi értékek.
2016. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem a fiúk miatt, vannak munkák, amikhez kell egy bizonyos magasság, és amilyen szerencsés vagyok, pont azok tetszettek meg...
2016. febr. 21. 16:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Bizonyos munkák?..mondjuk modellnek nem mehetsz kifutóra kb ennyi. Szerintem nem vesztettél semmit,csak az örökös bulémiát.
2016. febr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell rögtön a modellkedésre gondolni, ott van pl. a rendőr szakma, ahhoz is elő van írva egy minimum magasság.

Egyébként szerintem is a családodban nézelődj, a magasság és mellméret öröklődhet.

Ugyanúgy megvan rá az esély, hogy még nőni fogsz (mellben és magasságban is) de arra is, hogy nem. Én spec. 14 éves korom óta nem nőttem sem magasságra, sem mellre, most 25 évesen 160 centi vagyok, a mellem pedig szinte mínuszban van, gyerekmelltartót hordok, azt is csak azért, hogy ne látszódjon át/ ne dörzsölje a ruha.

2016. febr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!