Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mit tennél a helyemben?

Te mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtünk 4- en egy új munkahelyen.( betanulás van,mindig odaraknak vki mellé)2 lány ebből régóta jó barátnők.

Szóval,a harmadik lány ,nem igazán kedveli a két lányt,így vissza gondolva amikor az egyik lányal kerűltem egy helyre,nem akart velük beszélni ,mert hogy ez meg az..de amikor ő kerűlt össze ugyanazzal a lányal,akkor olyan jól elvolt vele,hogy meg is lepődtem.Eddig mindig úgy mentünk cigizni,hogy megvártuk egymást,de most pár napja oda kerűlt egy régi dolgozohoz és vele jár cigizni.Ez így lehet hülyén hangzik,csak kicsit rosszul esett,hogy én mindig megvártam és eddig ő is erre egyik napról a másikra semmi.Reggelente oda jönn hozzánk amikor nincs vele senki,de amint beérünk olyan mintha haragudna vagy nem tom.Látszik,hogy nem igazán akar kommunikálni.Ma megprobáltM olyan témát választani amihez hozzászól,minden oké volt ,de utánna amikor cigi volt megint ránk sem hederitet.

A csajok azt mondják,hogy mindig azzal jó pofizik akivel van.Velem volt a legjobba,de mi sokáig egy helyen voltunk,a másik lányal is jóbban vokt,mikor vele volt,pedig elöző nap elmondta mindenek,most meg lesesz.r minket.

Sajnos,rosszul esik mert nem tettem semmit,ha meg nem akar tegyük fel a csajokkal beszélni,akkor engem miért nem várt meg? Meg a két csajjal mentem cigizni és pl: ma már nem is köszönt..de közben ő is mással ment én meg nem fogok oda rohangászni hozzájuk,miközben ő nem várt meg.

Most ilyenkor mivan?


2016. ápr. 6. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Dolgoznék, nem csicseregnék, letudnám, hazamennék.Az egy munkahely nem napközi.
2016. ápr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez csak egy munkahely az ember dolgozik ott nem szociális életet él. Ha meg van olyan akivel barátkoznál azzal találkozz munka helyen kívül és akkor jobban megismered.
2016. ápr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi a tanulság! A cigi káros!
2016. ápr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!