Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ezen annyira nagyon cuki?

Mi ezen annyira nagyon cuki?

Figyelt kérdés

Az alábbi kép pont ebéd közben jött szembe... nem elég, hogy már a gyereket is undorítónak látom... de mellé ez a szöveg... és a poszt alatt mindenki röhög. Csak szerintem undorító?


[link]


2016. ápr. 6. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb. így néz ki a nagyon egyszerű, proli emberek "humora".


Különben se nem vicces, se nem cuki. Sokkal inkább közönséges és szellemtelen.

2016. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Primitív, gyermeteg, hatásvadász "vicc". Ha 10 évesek küldözgetik egymásnak, akkor még elmegy, de afölött inkább szánalmas...
2016. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 elwera ***** válasza:
4%
Nem látom undorítónak a gyereket, szerintem aranyos.
2016. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy a facebookon is ez az értelmi szint megy, hogy ilyeneket kiposztolnak és mindenki lájkolja meg röhög rajta és örömködnek hogy jajj mekkora. tiszta gáz. szerintem az olyan emberek lelik ezekbe örömüket akik menekülnek a valóság elől, és akkor egyszerübb ki provokálni dolgokat meg ilyen bugyuta szinten megmaradni
2016. ápr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek aranyos, a szöveg nem. Az mű és közönséges.
2016. ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Uhh hát ez tényleg undorító, az első válaszoló tökéletesen leírta, miért. Csak annyit tennék hozzá, hogy az ilyen, és ehhez hasonló képek a kamu híroldalak kamu cikkeivel vannak egy szinten (pl az orvosok titkolják a rák ellenszerét, itt az egyszerű ellenszer a rák ellen,satöbbi). Kib.szott idegesítőek, mégis állandóan osztogatják az ilyeneket :(, ja meg a szerencsehozó Jézust, lóherét...
2016. ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ócska,gusztustalan prOlihumor,azon belül is a fogyatékos kategória.
2016. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Most le fogtok pontozni, de ez a bizonyítéka annak, hogy a facebookot társadalmunk legkevésbé intelligens rétege lakja. Vannak, akik humorosnak találják, mert ennyi eszük van. Le vannak ragadva a pisi-kaki szintnél. Én is mennyi baromságot olvasok a facebook-on, ha oly ritkán felmegyek. Elveszik az életkedvem.
2016. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Utolsó Hozzászóló, milyen lepontozásról beszélsz? Én rögtön nyomtam Neked egy zöld pacsit :)
2016. ápr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!