Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találtam egy nagyon cuki fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam egy nagyon cuki fiút iwiwen, de nem tudok rá "szavazni" ezen a pasik és csajok alkalmazáson, hogy ismerkedjek meg vele?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mert tökre bejön, ok nem ismerem, de ki tudja mi lehetne belőle. Levelet írni ismeretlenül olyan gáz:S:D

Mit javasoltok?

18L


2009. júl. 12. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem marad más mint a levél..h szia ocsi h ismeretlenül irok,de gondoltam ismerkedhetünk ha szeretnél..és ha tetszel neki kapcsol ha nem nem.
2009. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem én vagyok az egészen véletlenül??:P mindenesetre ha nem "irok vissza" írj privit;)
2009. júl. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja előbbi voltam 19/F
2009. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hú:D^^


de amúgy komolyan kérdezem...

2009. júl. 12. 22:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Névvel szavazni legalább akkora gáz. A fejemet tudnám a falba verni attól a hülyeségtől, hogy az iwiw egy kötelező érvényű valami. És ha nem is saját képek vannak fent???
2009. júl. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát igen...ezt én is mindíg mindíg gáznak tartottam hogy interneten ismekedni...de ha tényleg annyira megfogot akkor írhatsz neki valamit...ne kérdezd, hogy mit mert azt kell amit te gondolsz, hogy saját magadat add :))
2009. júl. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!