Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan reagálnátok arra...

Ti hogyan reagálnátok arra hogyha kiderülne hogy a legjobb barátod aki ugyanolyan nemű mint te régen szerelmes volt beléd?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 7. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, hogy elmúlt. Amúgy semmi sem változna.
2016. ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Ilyen nincs. Aki józanon hetero, az részegen is az, és fordítva.
2016. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alain Delon ***** válasza:
100%
2-es! Nem részegen! Régen!
2016. ápr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%

utolsó :D nem részegen, hanem "Régen :D először én is bebuktam első nekifutásra a kérdést.

Hát én amúgy akkora nyaklevest adnék neki hogy még a gerince is eltörne, még le is köpném mondván ki ez a kisköcsög. Viszont nekem alapból nem is lennének ilyen barátaim

2016. ápr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Taszìtana, viszolygást éreznék és azon agyalnék hogy jöjjek ki jól a szitubol h ne bantsam meg.


Amugy biszexualisoknak v akinek szinten van hajlama 100 hogy annak imponal.

2016. ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Először is ledöbbennék, mert olyan fullheteró az összes barátom, hogy ha szivárványt látnak, elszaladnak. :D Amúgy, ha már nem szerelmes, akkor nem érdekel a dolog igazán. Maradhatunk csak barátok, mint addig. Az lenne a fura, ha még mindig szerelmes lenne, mert nem tudnám, hogy kezelni a dolgot. Pl. nem említhetnék előtte egy embert sem, aki nekem tetszik anélkül, hogy ezzel féltékennyé ne tenném és ne bántanám. Pedig ez nem lenne célom, de ez lenne a végeredmény. Úgyhogy olyan emberrel nem tudnék barátkozni, akinek viszonzatlan érzelmei vannak irányomba. De ez az ellenkező neműekre is vonatkozik.
2016. ápr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!