Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatalon, kamaszon ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalon, kamaszon ugyanolyan módon szerelmes az ember, mint felnőttként? Vagy már sosem jönnek vissza a kamaszkori szerelmek érzései?

Figyelt kérdés

Kb. 12-19 évesen négyszer voltam szerelmes. Mindig a "szokásos": Alig bírtam enni, állandóan rá gondoltam, féltem hogy nem kellek neki, fájt ha nem velem volt, stb.


Most 21 éves vagyok és már több, mint 2 éve nem éreztem ilyet. Voltak ilyen-olyan kapcsolataim is ez alatt a 2 év alatt, de ezek inkább arról szóltak, hogy már nagyon vágytam az intimitásra/ölelésre/szexre, ezért olyat is elfogadtam, akibe nem voltam őrülten szerelmes, viszont tetszett és kedveltük egymást.


A régi fajta szerelmek már sosem jönnek vissza, vagy egyszerűen csak várnom kell, hogy újra ilyet érezzek?


2015. jan. 10. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
én csak remélem elmúlik egyszer ..21 ... ne vágyj rá ..nincs rosszabb csalódni abba akiről azt hitted vele éled le az életed aztán pakk vége az egész storynak
2015. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... nekem kicsiként csak tetszettek fiúk, de akkor azt hittem ez a szerelem. ELőbb utóbb rá kellett jönnöm, hogy sokkal inkább a szerelembe voltam szerelemes és a pasik fele annyira sem kalsszak, mint képzeltem :D


Felnőttként viszont pont, hogy mély érzéseim lettem egy férfi inránt, egy olyan ami semmihez sem fogható. Mindenről csak rá tudtam gondolni, minden alkalmat megragadtam, hogy a közelébe lehessek, esténként úgy aludtam el, hogy rá gondoltam és reggel úgy keltem fel, hogy rá gondoltam.

Mikor egy üvegből ittunk, majd meghaltam a boldogságtól és úgy éreztem magam mint aki az első csókját kapja...


Szóval nekem elég kamaszos érzéseim lettek. :D

2015. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én kamaszkori szerelmeim (érzéseim) sokkal intenzívebbek voltak,mint a felnőtt kori. Kicsit hiányzik. :) A felnőttkori is jó,és sokkal mélyebb,de az ember valahogy kevésbé álmodozó,mint tiniként. Mindkettő jó,de nekem is hiányzik néha a robbanás. :))

26/N

2015. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13 voltam és osztálytárssal
2015. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kamasz sokkal intenzivebb . Azért első szerelem. Hallgasd meg Máté Péter Első szerelem c dalát.
2022. jún. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!