Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ma is ugyanolyan szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma is ugyanolyan szerelmes vagyok a férjembe, mint amikor évekkel ezelőtt összejöttünk. Van valaki még így?

Figyelt kérdés

A férjemmel több mint öt éve vagyunk együtt, és úgy érzem, hogy az érzéseim szinte pontosan ugyanolyanok, mint kezdetben. Holott egy-két év alatt el kellett volna már múlni a lila ködnek. Pedig az életben egy alapvetően racionális, visszafogott nő vagyok. Nem arról van szó, hogy a férjemet egy tökéletes embernek látom, tudom, hogy persze neki is vannak hibái, de nekem ez pont így jó. És azt hiszen, ez kölcsönös. Mivel nem szeretnék csöpögősnek látszani, ezért nem akarom részletezni az érzéseimet, de engem is meglep, hogy ezek nem változtak.


Amire kíváncsi lennék, hogy vannak-e itt mások is hasonlóan? Biztos, hogy ennek valami nagy változás lesz egyszer a vége? Vagy ez így normális lehet?



2014. dec. 28. 00:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

" úgy érzem, hogy az érzéseim szinte pontosan ugyanolyanok, mint kezdetben."


Szerintem az nem jó. Ma már sokkal jobban ismered, és ezért már sokkal több dolgot tudhatnál szeretni benne, mint 5 éve. Nem így van?:)

2014. dec. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem idővel erősödött a szeretetem pont emiatt.:)
2014. dec. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, 4 év után is ugyanúgy érzek iránta. Lesem a fürdőszoba ajtajából, ha zuhanyozik, annyira vonzó, imádom, ahogy ölel, izgulok, ha együtt megyünk valahová és büszkén fogom a kezét, mély, hosszú beszélgetéseink vannak és teljesen őszinték vagyunk kezdetektől... remélem, sosem lesz változás. :)
2014. dec. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Szokták mondani, hogy a szerelem 1-2 év alatt elmúlik, de én ebben nem hiszek. Azoknál akik valóban szeretik egymást, és nem csak fellángolást éreztek, nem múlik el, nem gyengül és semmi ilyen.

Az igazi szerelem erősödik az idő múlásával, mert egyre jobban és jobban megismered a párod, de nem változik semmit negatív irányba, nem lesz kevesebb. Mi ezt érezzük. Mondjuk mi csak pár hónap múlva leszünk 5 éve együtt.:)

2014. dec. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Hát, sajnálom, mert én pl. napról napra szerelmesebb vagyok és már rég nem úgy szeretem ahogyan az elején, hanem sokkal sokkal jobban.
2014. dec. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi 8 éve vagyunk együtt. Szeretem a férjem, de úgy igazából szerelmes már nem vagyok.

De itt az is lényeges,hogy kinek mi a szerelem. Nekem az a gyomorban pillangós érzés. Na ilyet már azért nem érzek, amikor hazajön a munkából. Már nem az az első, hogy hogy nézek ki, amikor reggel felébredünk.

De! Reggelente ha ő még alszik, percekig tudom nézni, és azon gondolkodni,hogy milyen jó,hogy ő lett a férjem. Tisztelem, becsülöm, mert jó férj, és jó apa.

2014. dec. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tok jo :) en is igy erzek a ferjem irant, pedig rengeteg rossz dolgon mentunk keresztul, ami igencsak kapcsolatprobalo volt. De kialltuk a probat es meg mindig ugyanannyira imadom es vonzodom hozza, szerelmes vagyok bele.
2014. dec. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon klassz! Nálunk azobnban fordítva van. Noha a férjemmel mi is rengeteg mindent végigvittünk együtt, sajnos fokozatosan elérte azt, hogy kiszeressek belőle majdnem teljesen, régen ez nem okozott gondot, de megváltoztam....csak azt remélem hogy észbe kap és valtoztat. Nem szemét, nem bánt, semmi ilyesmi, egyszerűen keveset foglalkozik velem, nem karol annyit át, mint anno, alig beszél hozzám...

Te szerencsés vagy, kívánom, hogy így maradjon örökre! :)

2014. dec. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi 25 éve élünk együtt, ennek "ellenére" egyre jobban szeretjük egymást.
2014. dec. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Több mint 20 éve vagyunk együtt, és én még mindig szerelmes vagyok.
2014. dec. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!