Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, miért van ez a tulajdo...

Lányok, miért van ez a tulajdonság?

Figyelt kérdés

Észre vettem hogy ha bejövök egy lánynak, elkezd érdeklődni, én meg közömbös vagyok, flegma vagyok, alig válaszolok, addig a lány meg még inkább próbál hajtani, kéreti magát,

viszont ha beszélnék, vagy megnyilok, onnantól már nem is leszek olyan fontos, hirtelen lendületet vált, és már nem leszek olyan érdekes. hiába kérdezek, próbálom viszonozni az érdeklődést, egyszerüen hideg, lesz.r, vagy mintha bármi rosszat szóltam volna mintha megsértődne. és onnantól már akármit csinálhatok az úgy marad.

és itt most nem olyan válaszokat várok hogy Mert nem jövök be neki.. Hanem azt hogy Konkrétan Mit vár tőlem egy ilyen helyzetben a lány, mit csináljak, fejen kéne állnom vagy mégis ?

eleve az hogy milyen indíttatással jön oda, hogy képzeli el a dolgot, mi van ilyenkor a fejében, mi a konkrét célja ?

Most az ilyennel mit lehet kezdeni, kicsit néha rossz ez a téves dolog, mintha csak szórakoznának , közbe meg azt hinném hogy komoly, de nem..


2016. ápr. 7. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
A nők hülyék, mindig az kell nekik ami nem lehet az övék, ha meg bunkó is a pasi akkor egy főnyeremény a számukra.
2016. ápr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak azt birom, mikor én hajtok az semmilyen formában nem jó, de nekik lehet bárhogy, bármit. nemértem mi a francért kell már ezt igy meg bonyolitani, miért nem lehet egyszerüen az hogy köszönök neki, visszaköszön és elkezdünk beszélgetni..
2016. ápr. 7. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj rá egy csajra. Ha az elejétől adja magát, pár nap alatt kiráz majd a hideg h pfú de könnyen ment.
2016. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sosem voltam ilyen. Nem tudom miért csinálja. Kérdezd meg tőle. Ha nem jöttök ki, keress mást.
2016. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azt akarja, hogy vágd gerincre, és azt azonnal tegyed.
2016. ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
pff.. elég kiábránditó, hogy nem lehet velük kommunikálni, nem értem és soha nem is fogom, miért kell ahhoz először megd.ni hogy utána beszélgetni lehessen vele..
2016. ápr. 8. 10:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, hogy nem xarod le, de nem is érdeklődsz felőle folyton. Írj rá, de ritkábban. 2-3 naponta.

Személyesen is ha ott van, beszélj vele, kérdezz, de ne keresd folyton a társaságát. Ne xard le, de ne is nyomulj, lehet hogy simán zavarja, ha folyton rajta lógsz :) Remélem segít.

2016. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez jellemző mifelénk, de sajnos az van, hogy amelyik lány nem így viselkedik, az nem kell nektek, mert átlagosan néz ki, nem "dögös"... :D
2016. ápr. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!