Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tud ennyire nyugodt maradni?

Hogy tud ennyire nyugodt maradni?

Figyelt kérdés

Bátyámról van szó.Pár hete kavargat egy csajjal,aki egy elég "nagymenő" barátnője.Szoktak találkozgatni amíg a barátja gyúr,volt párszor már a csajnál és a csaj is volt itt.Szerintem valami kitudódott mert a napokban már kétszer fenyegették meg telefonon,hogy igen vékony jégen jár,de Őt nem igazán érdekli ahogy látom.Mikor mondtam,hogy azért illene befejezni most már,mert lehet nem csak vicceskednek,akkor lereagálta annyival,hogy:"Nyugi,nem merik csak úgy leszúrkálni az embereket."

Hogy lehetne észhez téríteni?Annyi jó csaj van aki szabad,miért kell pont egy ilyennel szórakoznia,mikor tudja,hogy az életben nem lehet komoly kapcsolata vele?


2016. ápr. 7. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:

"Az okos ember más kárán tanul, a buta a sajátján."

Nem igazán tudsz a dologgal mit csinálni. Kétesélyes az egész.

1, Tényleg csak szájhősök az illetők és nem esik baja a tesódnak.

2, Nem szájhősök és a tesód meglepődik, amikor kórházba kerül.

2016. ápr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, nekem semmi közöm hozzá.

(És neked sem.)

2016. ápr. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Majd,ha a sötétben 2 kapucnis a semmiből beveri az arcát, és a kórházban ébred,észhez tér.

Te semmit nem tudsz tenni sajnos.

2016. ápr. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jó nagy ribi a csaj. sajnálom mindkét srácot, hogy így be vannak hülyítve :/
2016. ápr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha most nem tanulja meg akkor majd az élet megoldja .. Pl egy ugyanilyen kapcsolatban lesz , es meg csalják :) szerintem ha ő nem aggódik te se tedd :)
2016. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!