Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudjak nyugodt maradni?

Hogyan tudjak nyugodt maradni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy pl. azon fel idegesitem magam hogy valamilyen tömegközlekedésben(busz, villamos, metró) bénázik a vezető, akaratlanul. Olyankor feltudnék robbanni. Mondjuk lehet hogy a sok feszkó miatt, ami már régebben is gyötör. Hogyan tudnék nyugodt maradni, vagy ha már ideges vagyok mivel nyugtassam le magam? Van valami mód rá?

Köszönöm a normális válaszokat előre is. Az okostojások és a humor heroldok menjenek tovább! Köszönöm.



2015. jún. 25. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Autogén tréning haver, és nem fog szétba.zni az ideg. :D
2015. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Próbáld meg bevezetni a jógát,vagy valamilyen sportot, vagy szerezz be természetes alapanyagú nyugtatószert.
2015. jún. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is ugyanilyen vagyok. Bár próbálok rajta változtatni. Nagyon könnyen felidegesítem magam jelentéktelen dolgokon. Igazából ez akkor kezdett változni jobb irányba, mikor a környezetem jelezte, hogy ez nem okés, és ettől már lassan ők is szenvednek, mert ugye nem valami nagy öröm velem egy légtérben lenni, mikor dühös vagyok.


Mostanában azt szoktam csinálni, hogy ha valamin felidegesíteném magam, akkor inkább lekötöm mással a figyelmem (pl. buszon zenét hallgatok, játszom, vagy otthon), és próbálok arra gondolni, hogy semmi értelme nincs annak, ha ideges leszek, és nem fog megoldani semmilyen problémát.


Remélem neked is sikerül megoldást találnod :)

2015. jún. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!