Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek tetszik ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tetszik ha egy férfi nyugodt tud maradni minden helyzetben, és alapvetően nyugodt természetű, vagy az agresszívabb pasikat tartjátok férfiasabbnak?

Figyelt kérdés
2016. febr. 5. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Az agresszív pasikat mindennek tartom, csak férfiasnak nem.
2016. febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én elég nyugodt vagyok, és menekülök az agresszió elől, kivéve, ha arról van szó, hogy meg kell tennie az első lépést, mert a lány nem teszi meg, de ez nem agresszió. Ha idegbeteg, az baj.
2016. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen nekem tetszik a nyugodt pasi!
2016. febr. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek. Egy nyugodt pasi sokkal férfiasabb.
2016. febr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugott vagyok de mégse érdeklek senkit. A feszültséget munkában vezetem le és nem viszem haza.
2016. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mustela Putorius válasza:
Jó a nyugodt,csak néha felidegesit,hogy nem lehet veszekedni vele. Már nem úgy értem, h így jó a veszekedés, de ha kiborulok valamin és teljesen nyugodt sokadszorra is,akkor az azért sok nekem. Illetve szerintem az elég férfias ha képes megvedeni akár szóval, akár fizikailag.
2016. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nyugodt férfi minden helyzetben a legmegnyugtatóbb mert aki nyugodt tud maradni minden helyzetben az megértő is tud lenni és a probléma megoldó készsége is hatékonyabb. Szerintem a legférfiasabb tulajdonságok egyike.
2016. dec. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!