Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális dolog ez? "Családi...

Normális dolog ez? "Családi fotó"?

Figyelt kérdés

Összejött két ismerősöm. Úgy, hogy a lánynak már volt egy gyereke az előző párjától. Hozzáteszem egy lakásban éltek (vagyis a csaj kétlakian a gyerekkel, hol ott, hll a szüleinék) bár elvileg nem volt köztük semmi.

A srácnak pedig útban volt a baba egy futókapcsolatból.

Ilyen körülmények között jöttek össze. Majd jött a közös gyermek és csak ezután az esküvő.

Ahogy összejöttek a két nő nagy barátnő lett. Együtt gyerekeztek. Majd a futókapcsolatos anyának is lett párja. Azóta is nagyban vannak mind az öten, ha tudjátok mèg követni az esemènyeket. Sokszor face-en is vannak olyan párosítású képek amit nem èrtek. Nemrég feltett a csaj egy szülinapi képet, mindhárom gyerek márciusi ahol mindegyik rajta volt. Nekem kicsit háremnek tűnt. Lehetséges szerintetek, hogy nincs köztük semmi. Főleg a lányra gondolok ès a volt párjára akitől az első gyereke van. Kicsit érdekes az a srác, szeme sem áll jól. Tudni róla, hogy nagy nőcsábász. Engem is megkörnyékezett, mikor még együtt laktak, de elvileg külön voltak, a csaj csak vigyorgott rajta, mikor megtudta, hogy együtt voltunk. Pedig akkor tuti volt még köztük valami. Vajon most is tart?

És attól, hogy van jó munkàjuk, lakàsuk vagyis egzisztenciájuk elfogadható életmod ez?


2016. ápr. 8. 16:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Tulajdonképpen mi a problémád? MEg mi közöd hozzá? Szerintem nincs semmi gond.
2016. ápr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Osztom az elso velemenyet
2016. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%

Irigykedsz?:)))

Halmozzák az élvezetet, az ő dolguk.

2016. ápr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Csak azt kérdeztem normàlis dolog e. A pasinak amúgy azóta sincs komoly kapcsolata, pedig 35 körül van ő már. Sokat járkál fel. Akkor is amikor a férj nincs otthon.

Közben amúgy a másik ismerősöm , a férj is megy a gyerekért sokszor, de szerintem ők nincsenek talàn együtt. Bàr sosem tudni. Bennük csak azt furcsálom, hogy jóban vannak a csajjal is ennyire

2016. ápr. 8. 16:21
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem mi a gondod. Vagy talán az, hogy az exek és újak nem marják egymást?
2016. ápr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irigy. Monogámia párti vagyok. Csak nem értem hogyan lehet így kèt pasinak barátkozni, hogy tudják az elődjük volt. Itt a férj pedig mindkét félről ezt teszi. A csaj is mondom nagyon nagyban van azzal a màsikkal, pedig ha csak egyszer-kétszer de akkor is összefeküdt a férjével. A volt párja nőjével bezzeg tuti nem baràtkozna
2016. ápr. 8. 16:25
 7/18 A kérdező kommentje:
Vannak fokozatok a nem marom a másikat és az öribarik vagyunk között
2016. ápr. 8. 16:26
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Én is jóban voltam és a mai napig jóban vagyok az egyik expasim utánam lévő barátnőjével. Mondhatni puszipajtások vagyunk. Ők is ismerik az új páromat, jól kijövünk mind. Ez történik, amikor van az emberekben értelem.
2016. ápr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Monogámia-párti vagy, tényleg?


"Tudni róla, hogy nagy nőcsábász. Engem is megkörnyékezett, mikor még együtt laktak, de elvileg külön voltak, a csaj csak vigyorgott rajta, mikor megtudta, hogy együtt voltunk. Pedig akkor tuti volt még köztük valami."


Most az a baj, hogy neked nem csinált gyereket, vagy az, hogy a hárem többi tagja nem barátkozik veled, holott te is kaptál a jóból? :D

2016. ápr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ebből egy mukkot nem értek, és nem tudom, te minek foglalkozol ezzel!?
2016. ápr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!