Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sírom el magam már a...

Miért sírom el magam már a Hachiko-nak az előzetesén?

Figyelt kérdés
akárhányszor látom az előzetest elkezdek sírni...nemis sírni zokogni...és nemtudom ez mitől van mivel 1. a filmet még soha nem láttam 2. ez csak egy előzetes 4 perc ezen bőgök fél órát mi lenne ha megnézném a filmet?...szerintetek?

2016. ápr. 9. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
van kutyád?
2016. ápr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Problémák vannak ott.
2016. ápr. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Blade Bone ***** válasza:
68%
Magán a filmen én is elsírtam magam, nagyon szeretem az állatokat, és nagyon eltalálták ezt a filmet. Szerintem nézd meg, lehet hogy segíteni fog, hiszen az előzetes nem ad teljes képet.
2016. ápr. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Azért sírod el magad, mert alacsony önismerettel rendelkező lelki roncs vagy, aki nem tudja kezelni a saját érzelmeit. Nem mintha ez gond lenne amúgy, én bírom az ilyen csajokat.
2016. ápr. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Sün Integré, pedig ha tudnád, hogy a kérdező kisujján a köröm 1000x többet ér, mint te, lehet, meglepődnél...
2016. ápr. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Miért érne az annyit?
2016. ápr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen van kutyám kettő is és lehet hogy igaza van a 4-esnek meg 2-esnek és bajok vannak velem mindig túl hamar elsírom magam és introvertált is vagyok eléggé de nagyon tudok szeretni és utalni is csak kicsit sokszor elpityeredek a dolgokon :/
2016. ápr. 9. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!