Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesít ez a...

Csak engem idegesít ez a gyerekes stílus, amikor valaki Facebok helyett F* *szbookot ír?

Figyelt kérdés
Vagy bármi hasonló. Mikor 2 barátom veszekedett, az egyik mindig hibásan írta le a nevét direkt. (Hiátustöltő j-t tett bele.) Mire jó ez? Csak szerintem gyerekes? Értem én, hogy sok ember nem szereti a Facebookot, nem is kell, de nagyon okosak leszünk, ha f* -szbuknak meg fo-- sbuknak írjuk?
2016. ápr. 9. 05:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, szóval a másik ember nevét írta le direkt hibásan.
2016. ápr. 9. 05:13
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Én gyakran hívom Arckönyvnek. :D Hiszen magyarul azt jelenti. Milyen vad már: Arckönyv. :D
2016. ápr. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy hülyeség, de ezen idegeskedni méginkább az.
2016. ápr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
És ez kit érdekel?
2016. ápr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Jaj, hát ezek az emberek ilyenkor nagyon emelkedettnek és külónlegesnek érzik magukat, ne vedd el ezt az apró örömöt tőlük. Kéjes örömmel írják le, hogy fosbúk, meg hogy ájfón, ez a másik nagy kedvencük. Hagyd rájuk, hadd élvezkedjenek.
2016. ápr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
inkább menj nyomj még pár szelfit,nem is értem hogy bírod ki hogy ezt a pár percet fosbook nélkül
2016. ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Huhh micsoda megrázkódtatás. Gondolom te is tipikus fb majom vagy, egész nap a f...bukon lógsz.De tényleg sajnállak,nem értem hogy lehet ezt kibírni...:/
2016. ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm azt az 1 normális választ, amit kaptam.


Az, hogy felteszek 1 db kérdést, nem jelenti, hogy ez a legnagyobb problémám, és nem tudtam, hogy csak a legnagyobb problémámat szabad kiírni.


Még azt se mondtam, hogy fent vagyok FB-on. (És aki most jól elküldött a fenébe, ő gondolom, fent van.) Én csak arra hívtam fel a figyelmet, hogy nemkötelező mindenhová így odaírni. Másik ilyen, hogy valaki feltesz egy tévés kérdést, és valaki odaírja, hogy "ezért nincs tévénk". Ez fantasztikus, hogy ilyen kifinomult, de a kérdezőn nem segít.

2016. ápr. 9. 19:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem nem idegesít, gyerekes, dehát mindenki úgy hívja ahogy akarja, ennyi :)
2016. ápr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az idegesít túlzás volt tőlem is, abban a pillanatban idegesít, amíg olvasom. Inkább az a zavaró, hogy azt hiszik, aki facebookozik, már csak rosszul csinálhatja.
2016. ápr. 10. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!