Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, csak engem zavar ez a...

Lányok, csak engem zavar ez a férfiakban, de nagyon?

Figyelt kérdés
Ha egy lányt szépnek tartanak,bókolnak neki,bámulják, ne adj isten cuppognak,fütyülnek neki stb. Ha meg egy lány véleményük szerint nem szép,vagy egyenesen csúnya,arra nem képesek,hogy megtartsák neki az ajtót,vagy arrébb menjenek egy szűk úton,vagy visszaköszönjenek. Felszínes képmutatók. Tisztelet a kivételnek

2016. febr. 13. 12:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%

Nincs ebben semmi rossz, én is lenézem a csúnya pasikat.

19/L

2016. febr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

elég buta hozzáállás :)


egyáltalán nem vagyok a férfiak ideálja, sőt, elég sok beszólást kaptam már évek alatt, de mindig találkozok olyan illedelmes fiúval, férfivel, aki kinyitja nekem az ajtót vagy maga elé enged :)

ez nem nemtől függ, hanem egyéntől

2016. febr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Most komolyan, ki az aki cuppog?:D
2016. febr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De miért kell levegőnek nézni, lenézni azt aki nem tetszik? Ő nem ember? Neki nem jár semmi alapudvariasság? Még a suliban volt egy lány,mindig zsíros volt a haja,pattanásos a bőre,ettől függetlenül kedveltem,nagyon szépen rajzolt és normálisan lehetett vele beszélgetni. Éppen beszélgettem vele valamiről,mikor odajött az egyik fiú osztálytársunk és csak nekem köszönt,mintha a másik lány ott se lenne,és elkezdett dumálni. Egy hatalmas paraszt
2016. febr. 13. 12:29
 5/16 A kérdező kommentje:
Szoktak cuppogni,főleg a munkások,meg a részegek
2016. febr. 13. 12:31
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért azt, hogy idegen férfiak lányok és nők után cuppognak vagy fütyülnek az utcán, vagy odaszólnak nekik, hogy milyen szép vagy bébi, nem sorolnám az udvariasság kategóriájába.

Az más, hogy előreengedik vagy köszönnek, itt szerintem sem kellene különbséget tenni csak a külső miatt.

2016. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%
Ilyen ferfi nincs. Amiket felsoroltal nem ferfiva tesz egy embert.
2016. febr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

"Szoktak cuppogni,főleg a munkások,meg a részegek"

Kérdés hogy miért piásoktól meg munkásoktól várod az illedelmes viselkedést?


"Felszínes képmutatók. Tisztelet a kivételnek"

Ilyen a világ, a lányok nem pont ezt csinálják? A mai világban ha megkérdezem hogy "Szeretnél leülni?" akkor rávágja hogy "Bocsi van pasim".


"volt egy lány,mindig zsíros volt a haja,pattanásos a bőre"

Ez mondjuk alapvetően nem rondaság, hanem igénytelenség.

2016. febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Ennyi nettó hülyeséget összehordani, egek...
2016. febr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

attól, hogy te ilyen parasztokat ismersz, ezt nem kéne egy egész nemre kivetíteni

a lányok, nők is ugyanolyan felszínesek tudnak lenni, de ahogy már korábban említettem, ez az adott személy "kompetenciája"

az életed során még hány ilyen, sokkal nagyobb, durvább igazságtalansággal, bunkóssággal fogsz találkozni..., kár az ilyeneken fennakadni, gondolom még fiatal vagy, nem nagyon múlhattál el 18

2016. febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!