Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy 25 évesen...

Miért van az hogy 25 évesen leginkább tinikkel akár 14-15 évesekkel értem meg magam a legjobban? Bennem van a hiba? Vagy a korosztályom tényleg olyan mint ami karótnyelt?

Figyelt kérdés
2015. nov. 30. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hmmm ezen már Én is törtem a fejem.Én 24 vagyok de a 14 éves unokahugommal vagyok el legjobban...nem tudom miért.Pedig komoly is tudok lenni ha kell de alapjáraton inkább borjuskodom.:) Ilyenek vagyunk...
2015. nov. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi fura. Szerintem ritka, hogy valakinek minden barátja azonos korú.

Nekem leginkább 8-10 évvel idősebbek a legközelebbi barátaim, haverjaim. Mondjuk én már nem 15 vagyok :)

De munkahelyen a legtöbb kollégám 20 évvel idősebb és velük is nagyon jól kijövök.

2015. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!