Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a csajok?

Miért ilyenek a csajok?

Figyelt kérdés

3 fiú haverommal ültem 20 percel ez előtt egy kocsmában iszogattunk és beszélgettünk.

Csípő fekete nadrág volt rajtam és kicsit ki látszott a fenekem és erre jött egy csaj és a fenekem közepébe rakott egy jég kockát " Bocs de már jó ideje ki látszik" és vissza ment a haverjaihoz. Én meg fülig vörösödve égtem és feljebb húztam a nadrágomat és kínos volt az egész nekem és leléptem mert 3 fiúból egy se védett be én meg nem mertem ki állni magam mellett.


Nem értem mért kellett így be égetnie engem a lánynak meg oldhatta volna úgy hogy szol húzzam feljebb de nem így meg alázva és ki lehetett hallani ahogyan rajtam röhögnek a barátnőivel.



2016. ápr. 9. 22:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Meg tanulhattad volna már, hogy az emberek kegyetlenek és mindenkit kiröhögnek, mindegy, hogy mit csinál.
2016. ápr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen de ezzel totál ellett rontva az estém haza fele jövet még sirva is fakadtam hogy senki se védet meg én meg nem mertem oda menni ahhoz az 5lányhoz akik rajtam röhögtek hogy amiért ki volt a fenekem jég kockát rakott oda hogy felhuzam a nadrágomat annyira be lettem ezzel égetve :(
2016. ápr. 9. 23:00
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Vagánynak akart tűnni a barátnői előtt.

Nem azért, hogy fényezzem magam, de én az ilyen helyzetek kezelésében annyira jó vagyok. Lehet, hogy gusztustalan, de ezek után simán megcsináltam volna, hogy látványosan kiveszem a jégkockát, odasétálok az asztalához, és beledobom a csaj italába. Nem lett volna kedve röhögni utána, az tuti. :D

2016. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Na igen de akkor tutira nekem jött volna hogy vissza égettem őt.
2016. ápr. 9. 23:02
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Egyrészt srácként mondom, hogy tényleg elég undorító dolog, amikor az ember fél feneke kint van és még a szőr is látszik.

Másrészt, igazán visszavághattál volna. Akár úgy is, ahogy az előző írta. Ilyen esetben egyáltalán, hogy kéne téged megvédeni? Én is jót röhögnék a haveromon, aztán várnám a reakcióját.

2016. ápr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%
Ne szomorkodj, majd megtanulja, ez amúgy lehetett karmikus is. Majd figyeld meg, hogyha rövid időn belül túl tudod tenni magad rajta, akkor benne volt a sorsodban, és ő törlesztett neked, mert te is csináltál valamelyik korábbi életetekben valami hasonlót. Viszont , ha nem tudod megbocsátani, akkor az életkarma ami ebben az adott életben keletkezett, szóval nem sorskarma, amit régebbről hoztatok. És akkor hogyha majd nem tudod neki ebben az inkarnációban megbocsátani, és nem is adod ezt vissza neki valamilyen formában, akkor következő életetekben találkozhattok, és megélhetitek ezt a szituációt fordítva. Még amúgy kevés élete volt valszeg annak a csajnak, kevésszer született le ide a Földre, és ezért még keveset tud, és akkor még van mit neki tanulnia, de minden inkarnációval bölcsebb lesz, mert mindig tanul új dolgokat, és ezáltal fejlődik. Hibázik és tanul belőle, vagy ha másvalaki ellen vét, akkor a "törlesztés"ből tanul, és akkor többet nem követ el olyat, mert már tudja, hogy rosszul esik, mert már átélte.
2016. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Egyrészt vékony vagyok emiatt félénk típus és nem merek vissza vágni mert nem vagyok erős és félek hogy bármikor meg verhetnek és nem szeretek ellenségeket gyűjteni.

Inkább meg húzni szeretem magamat de valahogy néha be találnak az ilyen lányok akik bunkók velem és ismeretlenül És ilyenkor adtól félek hogy nehogy meg jegyezzenek és utána feszt ha össze futnak velem bárhol engem húzzanak.

2016. ápr. 9. 23:09
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Úgy tudtál volna visszavágni legjobban, hogy leszarod a csajokat és továbbra is jól érzed magad. Ezzel, hogy elmentél alájuk adtad a lovat. Senki sem fog megvédeni, főleg nem ilyen helyzetben. Máskor meg figyelj a nadrágodra, mert az tényleg gáz ha kilóg a segge az embernek.
2016. ápr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
*Jaj, várjunk, ez a megvédős is rosszul jöhetett volna ki, mert akkor még azon is találhattak volna röhögési pontot ezek a libák, hogy "mi van, nem mered megvédeni magad, másnak kell téged megvédenie, nem mered felvenni a kesztyűt egyedül egy lány ellen és hagyod, hogy egy csaj beégessen?" Szóval akkor még abba is bele tudtak volna kötni. Felvenni a kesztyűt azt most nem erővel értem, hanem verbálisan kiosztani, vagy tényleg esetleg valahogy humorral visszavágni, vagy röhögni velük esetleg, mintha nem is számítana, mert így megvolt az az öröme, hogy meg tudott téged alázni, merthogy magadra vetted, és ő ezen jót szórakozott sajnos. :(
2016. ápr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Tudom hogy rosszul jött ki csak én nem merek az ilyen csajokkal szembe szállni én nem vagyok ilyen nagyszájú vagy bátor típus mint ők akik idegeneket képesek be égetni csak úgy és aztán ki nevetni.
2016. ápr. 9. 23:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!