Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kifejtené ezt nekem bővebben?

Kifejtené ezt nekem bővebben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 23/f vagyok. Tegnap este elmentem egy szórakozóhelyre,ami természetesen a törzshelyem,ahová már inkább az idősebb korosztály jár bulizni. 30-35-40-45 és attól felfelé,egészen 55 éves korig. Véletlenül fültanúja voltam egy párbeszédnek,amikor két hölgy beszélgetett,de csak egy mondatot sikerült elcsípnem,amire kíváncsi vagyok,hogy ez pontosan mit is takarhat. Tudni kellene,hogy olyan 35-40 éves formák lehettek! Idézem őket: "Ezek a mai fiatal p*csák meg sem közelítenek minket semmilyen formában"! Lehetőleg normális válaszokat kérek. Köszönöm szépen. :)
2016. ápr. 10. 10:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat,rosszul tettem fel a kérdést! Kifejtené ezt nekem valaki bővebben?:)
2016. ápr. 10. 10:31
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudnak olyan krumplilevest főzni, mint ők. Csak erre gondolhattak!
2016. ápr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez igazán értelmes válasz volt,köszönöm.Én csak arra tudtam tippelni,hogy nincs bennük akkora lojalitás és emberi érték,int az idősebb Nőkben,akik a régebbi időkben nőttek fel. Csak kíváncsi voltam más emberek véleményere is,hogy jók e a meglátásaim.
2016. ápr. 10. 10:37
 4/11 anonim ***** válasza:

Mit kell ezen kifejteni?

Mai átlag 14-28 "nők" annyit érnek mint egy tál lecsó. Baszni lehet őket, kész.

2016. ápr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Red Vixen: Köszönöm a fáradozását,hogy válaszolt a kérdésemre. Csupán csak érdekelt más emberek véleménye is.
2016. ápr. 10. 11:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezen mit kéne neked mégis kifejteni? Jobbnak és többnek érzik magukat 35-40 évesen, mint a huszonévesek. Tessék, marha sok ész kell ehhez, hogy magadtól rájöjj.
2016. ápr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2. Válaszolónál a pont :D

Amúgy meg csak ilyen ego erősitő monológ, Félnek hogy jobbak náluk, ezért jelentik ki magukról hogy " de azért ők is szépek, ők is tudnak mindent

2016. ápr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Gondolom a flegma hangnem hozzátartozik a válaszadáshoz is. És ahhoz marha sok ész kell,hogy te megértsd ezt,hogy normális válaszokat kérek? Akkor hogy is van ez? Azt is észrevetted,hogy nem vetted figyelembe,amit a hozzászólásaimban írtam. Idézem: Csupán érdekelt más embere véleménye,hogy jók e a meglátásaim! Kedves flegma válaszadó,nromális hangnemben is lehet kommentálni valamit.
2016. ápr. 10. 11:29
 9/11 A kérdező kommentje:
normális*
2016. ápr. 10. 11:29
 10/11 anonim ***** válasza:

De most mit vársz, megerősitést az itteni emberektől ?

vagy nem érted a mondatot ? "Ezek a mai fiatal p*csák meg sem közelítenek minket semmilyen formában"

Mit nem értesz ezen ?

2016. ápr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!