Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyszer egy bölcs ember azt...

LoveKicsit kérdése:

Egyszer egy bölcs ember azt mondta : Csak egy kicsit vagy k. rva! Ezt kifejtené valaki?

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem egy költői eszköz lehetett, úgy hívják kicsinyítés.
2014. aug. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog, mert bölcs ember nem qrváz le senkit.
2014. aug. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Egyszer egy bölcs ember azt mondta : Csak egy kicsit vagy k. rva!"

Ez egy idézet lenne, így egyben?


Szerintem semmi értelme magyarul, valszeg angolból fordították, az eredetit lenne jó látni.

(láttam már annyi pocsék fordítást "intelligens" facebookos képeken, amik esetében pont a mondandó maradt ki)

2014. aug. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 terményes válasza:
... ezt milyen alkalomból mondta ?
2014. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy régi férfi mondás szerint háromféle nő létezik. A tisztességes, aki csak veled fekszik le. A K. aki mindenkivel, többek közt pl. veled is. És van a büdös K., aki mindenkivel, csak éppen veled nem... (Savanya a szőlő helyzetben születhetett ez a mondás... :))) )


Nem ismerjük a helyzetet amiben mondta, vagy az illető korát, de szerintem erre akár erre is utalhatott...

Ez nem lett volna épp túlságosan pozitív megnyilvánulás feléd, viszont ha ezt _így_ mondta, akkor nem feltételezte, hogy helyben dekódolod és kiosztod.


Másik tippem, hogy az ágyban jól produkálsz és bóknak szánta - a maga módján -.

Vagyis olyan profin teszed a dolgod, hogy a hivatásost felülmúlod. Azért kicsit, mert nem vagy hivatásos, azaz nem pénzért és nem bárkivel teszed. Ez viszont egy férfi szemében pozitív dolog, amire méltán lehetsz büszke, hiszen tisztességesnek és ideális szexpartnernek tart. Igaz, ezzel pl. főzési tudományodat, személyedet, eszedet nem minősítette se így, se úgy, vagyis nem feltétlen feleség alkatnak tart, mert akkor szeretetteljesen ezeket is hozzáveszi, - kis hangulatszünetet követően. Ez engem azért a helyedben kissé zavarna egy partner vagy barát esetén.

Döntsd el magad, hogy a helyzet, amiben az illető ezt kijelentette, melyik a kettő közül.

44/F.


Egyébként szerintem se kell ilyet mondani, főleg nem ilyen kétértelmű módon, ám a kérdés nem erre vonatkozott.

Ha nekem valakivel hasonló bajom volt, szimplán elkerültem az illetőt. Ha meg valakivel nagyon jó volt, akkor egyszerűen megmondom neki, hogy ez olyan szenzációs volt, máris alig várom a visszavágó mérkőzést. :)

2014. aug. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!