Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt kire mondják pontosan...

Azt kire mondják pontosan hogy bugris?

Figyelt kérdés
Aki mondjuk egyszerűen öltözködik és mondjuk lyukas a zoknija, ingje stb, plusz olyan pökhendi a stílusa, stb?
2016. ápr. 11. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki bugris az szűk látókörű, buta.Még úgy is emlegetik, hogy bugris paraszt.
2016. ápr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akire azt is mondják, hogy paraszt.

Nem az, aki földművelésből, állattenyésztésből él és keményen dolgozik. Az pozitív jelző lenne.

A bugris negatív. Foghíjas, szakadt, lusta, buta, aki azt hiszi mindent jobban tud.

2016. ápr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kultúrálatlan, bunkó.
2016. ápr. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szakadt, igénytelen ember. Régen a szegény földművesekre használták, ma olyan városban élő emberekre is mondják hogy bugris, akik inkább prolik, csak munkás ősű emberek prolizni nem szeretnek, ahogyan a paraszti ősűek meg parasztozni nem.
2016. ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igénytelen, bunkó, modortalan, illetlen, szájhős, buta...

Teljesen mindegy, hogy milyen szakmája, ill. iskolai végzettsége van!!!

Lehet az akár diplomás is, hiszen már régóta tudjuk, hogy a diplomával együtt az intelligenciát nem osztják!!!

2016. ápr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

He-he. Én is pont azt vettem észre egyébként, hogy ugye az van a "köztudatban" hogy a diplomás ember az mennyire modoros, mennyire intelligens, nyugodt ember mint olyan.


Találkoztam én már sok olyan diplomással, sötét volt mint az éjszaka és "b@_zdmeg"-ezik, stb.

2016. ápr. 11. 10:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Na jó köszi a válaszokat.
2016. ápr. 11. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!