Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják egyesek, hogy...

Miért mondják egyesek, hogy nőknél undorító a részegség, de férfiaknál nem?

Figyelt kérdés

Rengetegszer látom ezt, és nem értem ezt a kettős mércét.

Ha valaki be van csiccsentve, és nevetgél, táncikál, el szórakozik, az szerintem egyik nemnél sem undorító, ha pedig valaki összehányja magát, fetreng kiütve, az mindkettőnél.

Mi az oka ennek az általánosításnak?


2016. márc. 23. 14:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Nézd, nőnél tényleg undorítóbb, mert a nőktől magasabb higiéniai szintet várunk el, mint a férfiaktól. Ráadásul a a legtöbb nő kevésbé bírja az alkoholt, mint a férfiak, éppen ezért nekünk mértékkel kell innunk, én nagyjából 2 alkalommal rúgtam be annyira, hogy az már kínos volt, de legalább jól megtanultam, hogy mennyi az a mennyiség, amit megihatok. 35/N
2016. márc. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%

Azért mert ha mi férfiként piásan kicsit gátlástalanabbak leszünk az kevésbé gáz, mint ha egy csaj "becsiccsentve" ribiként kezdenek el viselkedni.


Az ilyeneket dugják meg rendszeresen házibulikban, vagy csak szimplán egy csomó srác letapizza, lesmárolja őket egy buliban.


(Hozzáteszem hogy kereslet van az ilyen csajokra, de ettől ez még igényes csajhoz nem illik.)

2016. márc. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nem általános, hogy valaki ribi lesz részegen.

Nem tapasztaltam még ilyet szinte egy baráti körömben sem.

A diszkós 16 éves miniribik más tészta, ilyen helyekre nem járok

2016. márc. 23. 15:21
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Én attól okádni tudnék mikor fényes nappal látok a városban olyan "férfiakat" akik olyan szinten itták magukat sz.rrá h már a hugyukban fetrengenek, szaguk akár a dög.
2016. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igazából én lehet elfogultságból, mert nő vagyok magam is, de sokkal több undorítónak mondható részeg férfit láttam, mint nőt.

Akartak már erőszakkal felszedni, láttam teljesen ok nélkül agresszív részeg férfit, aki verekedést gerjesztett, beszólogatott.

Nőktől sose láttam semmi gázat még

2016. márc. 23. 15:29
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Én nőnél láttam: azt hitte birja a piát, majd olyan szinten össze vissza hányta a pultot h menekültek kb az emberek
2016. márc. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%
Ahogy mamám mondja a férfi akkor is férfi ha kalapjába sz@rik :)és felteszi..1 nőnek legyen tartása
2016. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nálam sose lett jó vége az alkoholmámornak, éppen ezért le is szoktam róla. Az italról nem mondtam le, de már lassan 2 éve nem rúgtam be, eddig jól tartom magam.

Szal már egyik nemnél sem nézem túlzottan jó szemmel az ilyen állapotot.

2016. márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Na de ezt mondom, hányás kiájulás az egy undorító dolog. Nőtől és férfitől is.
2016. márc. 23. 15:35
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettő nemnél gusztustalan. Mélységesen elítélem. Nőknél különösen. Az ilyet bottal nem piszkálnám meg.
2016. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!