Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért panaszkodik sok ember...

Miért panaszkodik sok ember az interneten hogy így meg úgy megalázzák őket, amikor nincs is így? Többit lásd alább.

Figyelt kérdés

Komolyan mondom sok ilyen cikket olvasok. Pl. egy fickó panaszkodik hogy a feleségével megy vásárolni, valami baj van a kezével, és a pénztáros a feleségének nyújtja a visszajárót. Ezzel most mélyen megalázzák? Nem mondja komolyan!


Ez kb. olyan mint hogy lemegyek a kisboltba, és pl. hideg kólát kérek és helyette langyosat kapok, biztos azért hogy megalázzanak.


Ennyire unatkoznak az emberek?


Az egész gyakorikérdések.hu is tele van ilyen topic-kal.


Ezt nem mondják komolyan az ilyen emberek. Vélemények?


2016. ápr. 13. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon megalázó ez a kérdés! :DDD
2016. ápr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Patkányok.
2016. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Komolyan mondják. Komplexusosak és azt hiszik, hogy ahogyan az ő minden gondolatuk saját (vélt, vagy valós) hibáik körül forog, úgy a többi ember is folyamat az ő dolgaikkal van elfoglalva. Ha bárki kifakad, hogy "biztos azért nem sikerült ez vagy az, mert... akkor rendszerint nem a valós okot mondja, miszerint nem készült eleget, nem megfelelő a tudása, mittudomén, hanem azt, amit a legnagyobb gondnak érez, hogy mondjuk mert kövér, vagy cigány, vagy nő, vagy szegény, vagy akármi. Bele se kezdj, úgysem fogják megérteni, hogy az embereket nem érdekli az, ami számukra tűrhetetlen borzalom.
2016. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én nem azt mondom hogy ne írják, vagy nem is tudom, én csak azt nem értem egyébként hogy kis, apró dolgokat fel kell fújni ilyen nagyra.


Mondjuk nekem munkahelyen beszólnak anyámra, legyintek, máshol, pl kávézóba elém b@sszák a kávét, legyintek stb.

2016. ápr. 13. 18:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk amit írtál az igaz szerintem, hogy sokan állandóan saját hibáikra gondolnak és azt hiszik más is erre gondol.
2016. ápr. 13. 18:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy gondolják, én is gondolkodtam már ezen. Én gimis koromban voltam ilyen: utáltam a gimit, és bemeséltem magamnak, hogy azok is utálnak, akik nem ismernek. Azóta tudom, hogy tévedtem, és rosszul gondolkodtam.
2016. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!