Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha ezen az oldalon sok ember...

Ha ezen az oldalon sok ember panaszkodik azért, mert valaki ismerkedne, akkor milyen oldalt ajánlotok azok számára, akik komolyan veszik ezt?

Figyelt kérdés
Nem kérek: ismerkedj személyesen válaszokat mert most nincs rá módom.
2013. júl. 31. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Társkereső? Millió-egy van....
2013. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1: mondod te, aki évek óta kapcsolatban él és nem szorul rá ilyen oldalakra...
2013. júl. 31. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert idióta módon teszik. Az oldalnak nem ez a funkciója, tehát nulla infóval írsz rá valakire. Rám naponta írnak, hogy azt sem tudják, hány éves vagyok, hol élek, van-e valakim....

Ha mondjuk olyan kérdés/válasz alapján írsz valakinek, amiből mindez kiderül, akkor semmi gond, de én pl. közel 40 évesen nem szeretnék 15 évesekkel ismerkedni Nyíregyházáról. :D

2013. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csajok és Pasikon elég sok szép leány van, a kérdés mennyi kamu ezekből? :D
2013. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de te kérdeztél én válaszoltam...: milyen oldalt ajánlunk? --> társkereső....de most nem?? Ezek erre vannak...nem értem a problémád a válaszommal kapcsban :O
2013. júl. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenki ott ismerkedik, ahol szeretne és ahol tud. Nincsenek olyan szabályok, amik bármilyen helyet tiltanának. Az ismerkedéshez mindössze két ember kell, akik nyitottak és elszántak. A többivel meg ne foglalkozz. Ismerkedhetsz akár itt is.
2013. aug. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!