Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfi létemre elég nőies...

Férfi létemre elég nőies vagyok, sok női viselkedésjegyem is van. Hogyan tudnám ezeket eltüntetni az életemből?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 13. 16:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve mi lehet az okozója ezeknek?
2016. ápr. 13. 16:25
 2/8 anonim válasza:
Mire célzol? Konkrétumokat nem tudsz esetleg leírni ? :)
2016. ápr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Irhatnál pár példát, mert igy elég nehéz tanácsokat adni >.<
2016. ápr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nők között nőttél fel? Mert akkor az lehet az oka, a párom is nőies emiatt, épp ezért ő a tökéletes pasi... miért is kéne ezen változtatni?:)
2016. ápr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze majd pont nők fognak neked tanácsot adni hogyan légy férfiasabb..
2016. ápr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nők között nőttem fel, nem volt igazi apa példakép sem. Nem gerjedek férfiakra. Furcsállom olykor a testtartásomat, egy-két megnyilvánulásomat, illetve nem vagyok elégedett a hangom mélységével sem. Állítólag a lábaim is túl nőiesek (tiszta izom, csak formásabb az átlagosnál). Más most nem jut eszembe.
2016. ápr. 13. 17:01
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
A nők közti felnövés és a lábad kinézete közt hol az összefüggés?
2016. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a problémám, csak forditva. Egy ideje mindig odafigyelek, hogy nőiesebben mozogjak, meg magasabb hangon beszélek és azóta kezdek hozzászokni és van, ami már teljesen belém rögzült és figyelnem se kell rá.
2016. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!