Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez túl kihívó...

Szerintetek ez túl kihívó öltözet általánosba?

Figyelt kérdés

Tehát: 14 éves (hamarosan, idén 15) vagyok. 8.-ba járok, a jegyeim a reál tantárgyakból kitűnők, a nyelveken van még mit dolgozni. De összegzésbe benne vagyok a top 5-6 tanulóba. Nem vagyok kötekedő, és tanárral az utóbbi évben is max 1-szer veszekedtem.

Nálunk már javában folyik a tavasz, tehát kb. 20-22 fok van. Én meg ma egy felsőt vittem, és egy ujjatlan pólót. Erre az egyik tanár belém kötött, hogy vegyem már fel a felsőmet, mert ez túl csupasz így.

Szerintetek is túl bizarr? Én nem gondoltam volna, hogy ez tényleg ki tudja verni a biztosítékot, hisz az ujjánál a kivágás sem túl meredek, és még csak a melltartóm se látszik ki (sehol).


2016. ápr. 14. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs egy normális ujjatlan pólóval. Nem arra gondolt a tanár hogy hideg van még ehhez? Mert 20-22 fokban még simán meg lehet fázni így.
2016. ápr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, mert más osztálytársam rövidujjúba volt, és lássuk be... az a 5-6 cm anyag nem gátol sokat. Meg ez a tanár sem annyira gyerekóvó.

Nálunk amúgy a 20 fok magasnak számít, nem a legmelegebb égtájon élek.

2016. ápr. 14. 13:47
 3/6 anonim válasza:

Nyelviskolában tanítok hétvégenként, és ott is előfordul hasonló öltözet. Semmi baj nincs ezzel!

Viszont én is ilyen vagyok, mint a tanárod, hogy rászólok valakire, ha már a látványtól is fázok. Tudod, amikor télen látsz valakit fagyit enni, és kiráz tőle a hideg is. :) Na, pont ilyen érzés ez is.

Legközelebb válassz egy vékony kardigánt, vagy bolerót, amiben neked sem lesz meleged, de a tanárnak sem lesz vele problémája. :)

2016. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tűnik kihívónak. Szerintem is arra gondolhatott hogy hideg van még. Bár ki tudja mi jár egy tanár fejében? :)
2016. ápr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen überkonzervatív tanárok meg hülye házirendek. Nálunk is be akarták vezetni azt, hogy 30+ fokban is legyen az ember válla takarva (most őszintén, elég lesz majd a munkahelyen ennyi korlátozás között élnie) meg térd alatt érő alj... nyilván miniben meg seggkilógatós farmersortban nem illik bemenni, de egy minimálisan térd felett véget érő szoknyával, bermudával nem értem, mi a baj suliban.
2016. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tavaly a fiú osztálytársamat szidta le, mert 3/4-edes nadrágba ment.

Én szoktam szoknyába lenni, pl. ma is abba voltam, ami térd fölé ér, de volt rajtam egy viszonylag vastag, fekete harisnya (olyan szinten vastag, hogy feketének látszik, de elég szellős).

2016. ápr. 14. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!