Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ennyire telt lány, miért...

Egy ennyire telt lány, miért öltözik ilyen kihívóan?

Figyelt kérdés
Csak szerintem gusztustalan ez? [link]

2014. okt. 6. 20:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

1. ebben semmi kihívó nincsen. azért mert látszik a lába, még nem lesz valaki gusztustalan.

2. ez a lány nem önszántából öltözött így, ráadták ezt a ruhát egy fotózáshoz. könnyen lehet hogy a hétköznapokon ápol és eltakart típusú ruhákat hord, éppen az olyan kedves megszólalások miatt a tied, kedves kérdező.


16.L

2014. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Te még nem láttál kihívó öltözködést, szerintem :'D
2014. okt. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos. A ruha meg nem kihívó, semmi extrémet nem mutat, ráadásul a harisnya mindenkin jól áll, mert összetartja az embert.
2014. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az kihívó, hogy felvesz egy harisnyát? Hát... nem tudom te hol élsz, de felénk ez teljesen normális öltözködés, semmi extra nincs rajta. Ha valaki elhízott és még bő cuccokban is jár az sokkal rosszabbul néz ki.
2014. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem kihívó? Ne vicceljetek már. Ha lefelé görgetitek az oldalt, akkor látható, hogy szinte a feneke is kint van, annyira rövid az a szoknya. Ekkora combokkal biztosan nem mernék így kimenni az utcára. Ha élőben látnátok, ti is kinevetnétek az biztos. :D
2014. okt. 6. 22:19
 6/20 anonim ***** válasza:

Mivel az a dolga, hogy bemutassa a ruhát, nem tudom mi a gondod.

Amúgy meg nem is kíhivó.

2014. okt. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy gusztustalan :P divatos/csinos, annak ellenére, hogy husi. Aki jól néz ki az jól néz ki. Simán kenterbe verne sok vékonyabb lányt, manapság úgyis divat az, hogy valaki teltebb. 20/l
2014. okt. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
15%
Ezeket a kommenteket gondolom dagi lányok írják. Szerintem is ízléstelen. Vékonyabb lányokon sem tetszik az ennyire fenékvillantós ruha, hát még dagadtakon. És a "teltség" nem divat, max. a Nők Lapja vagy a Kiskegyed szerint.
2014. okt. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
A fenekét igazán eltakarhatná, szerintem vékony lányon is undorító a leggings, ha kint van a segge belőle. Maga a tény viszont, h minit hord egy ekkora lány, szerintem teljesen oké, csinos ez a csajszi. :)
2014. okt. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem sem túl előnyös..rövid a ruha és fényes a harisnya, a lány meg túl husi ezekhez. Más kérdés, hogy ő csak egy modell, nem önszántából öltözött így fel.
2014. okt. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!