Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbámulnak, pedig nem öltözök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbámulnak, pedig nem öltözök kihívóan?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,egyáltalán nem öltözök kihívóan, nem sminkelem magam. Szimplán csinosan,fiatalosan öltözködöm,de még így is simán kinézek az emberek szerint 18-nak. Nem r*bancoskodok,de mégis leszólítanak az utcán/buszon/városban nagykorúak...Már nem azért, de kicsit megijedek néha, mikor egy-egy olyan ember öhm..érdekes dolgokat kiabál utánam..Mint mondtam,egyáltalán nem öltözök kihívóan, szóval nem igazán értem,mégis mire fel van ez... Mit csináljak? Nekem ez elég ciki...

2013. szept. 23. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Privibe kép?
2013. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Good news: bizonyára nagyon szép vagy
2013. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
valszeg vonzó vagy.
2013. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De nekem ez akkor is kicsit gáz, hogy utánam fordulnak az utcán vagy hárman meg ilyenek... képet nem küldök,nehari,nem merek..már egyszer benéztem így egy pedóval :( bocsi :(
2013. szept. 23. 21:12
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
nagyon buta lehetsz:D
2013. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Ha tényleg szép vagy, akkor az idő előrehaladtával ez már csak súlyosbodni fog. A pasiknak mindenről AZ jut eszükbe.
2013. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

árad belőled az érzékiség

öltözz szakadtabban

2013. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Buta?Köszi.. :(nem is ismersz,akkor miért mondasz ilyet?
2013. szept. 23. 21:14
 9/12 anonim ***** válasza:

biztos szép vagy, és mé ruhába is jó alakod van, egyszóval jó csaj vagy na :) nem vagyok pedo, egyébként se vagyok nagyon nagyon idősebb nálad ( nem az előző vagyok egyébként ), tehát nem vagyok 20on éves, így ha szeretnéd rám írhatsz mondok véleményt, tényleg ez-e a helyzet:) ha gondolod előtte leírom hol lakok, ne hogy az legyen ismerlek...:D

de még1x, így láthatatlanba én is csak azt tudom mondani, biztos szép vagy!:))

2013. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Na most az a kérdés, hogy kinek mit jelent, a csinos, fiatalos öltözködés. Mert nekem ez akár egybe is forrhat a ribis öltözködéssel. Tényleg egy megoldást jelenthet, ha esetleg egy kicsit jobban takargatod magad. Nyilván nem kell apácának lenni, de valami köztes megoldás gondolom létezik.
2013. szept. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!