Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék türelmes?

Hogyan lehetnék türelmes?

Figyelt kérdés
Ti hogy nyugtatjátok le magatokat hogyha nagyon vártok valamit. Én például az új telefonomra várok nagyok, de még pár nap mire jön és minden perc egy évnek tűnik. Hogyan tudnék türelmes lenni és gyorsan eltölteni az időt?

2016. ápr. 16. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyén hangzik, de én ilyenkor nagyon nagyon pesszimista leszek. Pl. mikor vártam az új telefonomat, mindig arra gondoltam, hogy úgyse fogom megkapni, mert valami bizbasz lesz vele, mikor megkapom, nem is fog működni, vagy szállitás közben eltörik, vagy valami lesz vele. Szóval igy már nem is vártam annyira. Aztán mikor megkaptam, láttam, hogy minden rendben van és igy kétszer olyan boldog voltam, mintha csak simán vártam volna és megkaptam volna :D
2016. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 J Lukenem válasza:
a pillanatban élni nehéz. mennyi idős vagy? én 24 évesen kezdek türelmes lenni. az utolsó isteni erény, megis a legnehezebb :D
2016. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.: Én is pont ugyan így vagyok vele :D

2.: 15/F

2016. ápr. 16. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!