Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnék kevésbé önző?

Hogy lehetnék kevésbé önző?

Figyelt kérdés
Mindig csak a saját érdekeimet nézem, hogy én hogy jöhetnék ki jobban a dologból, akár mások kárán is. Féltékenykedek ha másnak jobb, irigylem őket, és azt kívánom bárcsak én lennék a helyükben. Ha bármi rossz történik, napokig tudom sajnálni magam, mások baja viszont nem igazán tud érdekelni. Utálom hogy ilyen önző vagyok, de nem tudok mit kezdeni vele. Hogy lehet ezen változtatni? Lehet egyáltalán?
2016. ápr. 11. 18:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Tehát felismerted a problémát, ez így már haladás. Próbáld meg, hogy akkor, mikor ezeket érzed, elterelni tudatosan a gondolataidat. De fokozatosan menni fog, mert hát egyik napról a másikra nem lehet megváltozni. Gyakorold, hogy legyél minél kedvesebb az emberekkel. :)
2016. ápr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!