Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki küzd még ilyen nehézség...

Valaki küzd még ilyen nehézségekkel rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy alakítsak ki kapcsolatot egy fiúval. Pedig már nagyon szeretném, ha lenne egy barátom, de félek kialakítani kapcsolatot. Igazándiból csak a kapcsolat elejétől félek. Nem tudom hogyan kell kapcsolatot létrehozni. Sokszor úgy érzem hogy tök unalmas személyiség vagyok. Nem sokat beszéltem/beszélek fiúkkal. Nem tudok könnyen feloldódni társaságban. Nincs önbizalmam, beszélgetni se tudok, nem tudok témákat felhozni, könnyen zavarba jövök ha beszélni kell fiúkkal. És nem is tudom, hogyan ismerkedjek fiúkkal. Mondjuk most a munkám miatt sok emberrel találkozom, szóval ez lehet segít a kommunikációm fejlesztésében.
2016. ápr. 16. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen küzd :D én is ilyen voltam, már kevésbé és nekem is leginkább a munkahelyem zökkentett ki, nekem rengeteg nő között kellett helyt állni eleinte durva volt aztán most meg már néha átesek a ló másik oldalára is :D, igaz a kommunikációmon még most is kellene dolgozni, de mondjuk úgy "alakulgat" az is.

25/F

2016. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor itt az ideje elkezdeni
2016. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is küzdök ilyen nehézségekkel sajnos,és emiatt nem igazán van társasági életem.Mondhatni szinte nincs is.:(
2016. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ugyanez..csak lányokkal, hát nem egyszerü az biztos, amilyen sok szinü megfelelések vannak manapság
2016. ápr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tudok fiúkkal beszélgetni, csak ha valaki tetszik akkor, vele is teljesen úgy beszélek minta haver lenne, aztán nem csoda, hogy az lesz. És bár igaz tippet nem kértél de szerintem többet kéne beszélned emberekkel. Mindenfélével, az segít.
2016. ápr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Utolsó, de legalább Te ki tudsz alakítani fiúkkal kapcsolatot, még ha csak haveri szinten is. Haverságból talán könnyebb párkapcsolati szintre lépni (de nem biztos). :)

2016. ápr. 17. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!