Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire gáz, hogy 16...

Az mennyire gáz, hogy 16 évesen egy ultraciki kép a profilom Facebookon, mert magamról nem merek feltenni?

Figyelt kérdés
Körülöttem mindenki szép a képén, de rólam nem lehet normális képet csinálni :(
2016. ápr. 16. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Inkább az hogy itt rísz miatta.
2016. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Mindenkiről lehet jó fotót készíteni.
2016. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 eznemlényeges ***** válasza:
35%
nem értem miért érdekel ennyi tinit mások véleménye, akik fontosabbak neked, azoktól megfogadod, a többieket meg leszarod
2016. ápr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi? Superman?
2016. ápr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Az én profilképemen a barátnőm meg az egyik haverom pózol velem, ahogy hullarészeg vagyok, soha nem néztem ki olyan szarul na és? :D Le se szarom kinek mi a véleménye róla.

Olyan képet tegyél ki, amin nem a tükör előtt pózolsz nem úgy állsz be, mint akinek csípőficama van, magyarán egy természetes képet, ahol önmagad vagy.

2016. ápr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, nekem is csak rajzfilmfigurák vannak kirakva :D Még az osztályképekről is mindig kitörlöm magam, nehogy valaki megtalálja őket a képeimet nézegetve.
2016. ápr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az se jobb, ha csinálsz 200 képet, aztán a legjobbat kirakod, van pár ismerősöm főleg csajok, facebookon modellek, ha találkozunk meg olyan akna fejük van, hogy elszaladok ennek mi értelme? Nem is értem...
2016. ápr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy tehénke a profilképem, 25 éves vagyok, és cseppet sem érdekel ki mit gondol róla, nekem tetszik. Aki meg ismer, úgyis észrevette már, hogy a való életben nem tehén vagyok.
2016. ápr. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

"nem értem miért érdekel ennyi tinit mások véleménye, "


Talán mert tinédzserek.



Szerintem az rosszabb, ha valami butaság van ott az arcod helyett. Főleg azért, mert ha bejelölsz, ne várd el, hogy felismerjelek (ha mondjuk ilyen neved van, hogy Kovsács stb.). Az én arcmemóriám pl. nagyon jó, de a nevekre rosszabbul emlékszem.

2016. ápr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem olyan fejem van a profilképen, mint egy kitaposott kozáksapka.
2016. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!