Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Mondjátok már meg,...

Lányok! Mondjátok már meg, hogy mi tetszik nektek ezekben a swag yolo páwa "fiúk"ban?

Figyelt kérdés

Most komolyan bejön nektek hogy a fiúk csücsörítenek meg felhuzogatják a szemöldöküket a képeken?? Ez a trendi?


A kérdés nem letámadás akar lenni,nyilván vannak kivételek,de egyre több lánynál látni hogy ilyen kis beképzelt páwákkal lógnak.


Engem annyira idegesítenek,hogy nem is tudom elmondani.

Megnéztek egy 10-15 évvel ezelőtti csoportképet: a fiúk nem csücsörítenek,nem pózolgatnak,csak egyszerűen mosolyognak

Ezek meg: csak elég ránézni a Facebookra ...


Remélem,hogy nem lesz egyre több lány,akinek az ilyenek jönnek be,mert higyjétek el,hogy nem kell minden ilyen fiút kipróbálni,várjatok,ameddig eljön az igazi,mert így sosem lesztek boldogak.

És lányok tudom már ismétlem magam,de mély tisztelet a kivételnek,aki akkor jár egy sráccal,amikor szerelmes belé.

Mert rengeteg lány csak kipróbálja a fiúkat,de ez nem is igazi szerelem...


Nem kell elkapkodni a dolgot és nem kell minden ilyen fiút kipróbálni,mert ha van pénze,attól még lehet egy bunkó paraszt.És általában az olyan fiúk,mint én ezekre a lányokra a ..... jelzőt tesszük.


Nekem nem az öltöszködéssel van bajom,inkább a stílussal,meg hogy mennyit változott ez a világ.


Ha fiúk,lányok egyetértenek velem,írjanak.


2016. ápr. 17. 08:29
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
100%
Őszintén? Semmit. Az osztályunkban is van egy ilyen swag yolo és kibírhatatlan... egy fejjel kisebb nálam és annyira beképzelt... pff
2016. ápr. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Mind a két nemben van ez a szélsőséges kategória. Azok szeretik egymást. Egy normális fiúnak nem kell ribikóka, egy normális lánynak nem kell antihím. Ennyi.
2016. ápr. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek veled. Az osztályomban is van kettő. Egyik legszörnyűbb eset (már többször megtörtént), amikor elmondják, hogy a pénzüket (pl. karácsonyi stb.) ruhára költik. Az összeset.

Én nem költöm az összes pénzem ruhára.

16/L

2016. ápr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%
Sosem tetszettek ezek a fiúk. Most ez a trendi a fiatalok körében és sokan szeretnének beilleszkedni. Akiknek ez a stílus bejön a srácoknál, azok olyanok is. Zsák a foltját. De csak sajnálni tudom a fiatalabb generációt, hogy ilyen klónokkal vannak körülvéve. Mindkét nem részéről egyaránt.
2016. ápr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
4-es! És akkor mi van? Jobban kéne őt tisztelni ezért? Látom neked is csak arra kell egy fiú,hogy...
2016. ápr. 17. 09:08
 6/33 anonim ***** válasza:
61%
Genetikai hulladékok, ezeket így nevezik. Én bezzeg eljárok edzeni, nem lógok az iskolából, nem vagyok igénytelen, bár megelégszem a turis ruhával is, ha kényelmes, elmegyek diákmunkára, ha pénzre van szükségem, nem anyuci pénzel, és még sorolhatnám, de még egy lány sem akart semmit. Biztos bennem van a hiba.
2016. ápr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
32%
A 4-es csak trollkodik, ne vedd komolyan.
2016. ápr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
43%
Lehet, hogy kicsit felszínes vagyok, de nekem fontos, hogy milyen ruhákat hord egy fiú vagy milyen a haja, hiszen a kinézete a tükre önmagának. Persze az ecset haj, meg a v nyakú póló nem jön be, de vannak egész jó ruháik is és akkor már inkább az (persze, ha belül is rendes) mint a turis, melegítős fiú. Mert foglalkozik a kinézetével és szám rá egy kis pénzt is és nem csak a kényelemre törekszik. Ennyi erővel mondhatnám, hogy a fiúknak meg a csinos lányok jönnek be és nem a melegítős, kinyúlt pólós, kínai tornacipős lányok...
2016. ápr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
81%
*szán
2016. ápr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Írtam,hogy nem az öltözködessel van a bajom,hanem a stílussal.

Szerintem is legyen csinos egy lány meg törődjön a kinézetével,bár ezek a plázacicák annyira nem jönnek be,amikor már inkább elmegy a plázába,minthogy velem legyen,na az már kicsit cikis.

Na de amikor egy fiú plázacica.... fúúúj!!

2016. ápr. 17. 09:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!