Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 22/f Miert van az ugy ha egy...

22/f Miert van az ugy ha egy lanyal vagyok akkor remgek?

Figyelt kérdés
Eloszor azt hittem belso remeges de volt h ram kerdeztek a csajok miert remegsz es ilyenkor nem tudom mit valaszoljak azt ne is mondjam hogy erosen ver a szivem es luktet minden venam. Voltam mar tobb csajjal csunnya szep de ugyan az a helyzet . Elegge szegyelem es felek h kirohognkek puha pocsnek tartanak.

#remeges.reszketes
2016. ápr. 17. 17:52
 1/3 anonim válasza:

... a véleményük nem valami szép...

Csak a lányok nevetnek ki? Fiúk nem? Lehet, hogy az a baj, hogy izgulsz, nehogy lejárasd magad.

2016. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Amit jó tudnod hogy nem vagy ezzel egyedül, rengeteg olyan fiú ismerősöm van akinek hasonló szituációban szoktak lenni. Izgulsz amikor a közeledben van egy lány, és nagyon jó érzéssel tölti el gondolom mikor a közelében van. Nem lehet hogy félsz attól hogy ciki helyzetbe kerülj előttük vagy nehogy valamit elronts !? :)
2016. ápr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én még el is pirultam. Pipacsvörös lett az arcom.

Aztán "gyakorlat teszi a mestert" X alkalom után már hozzászoktam.

Gyakorolj te is :-)

2016. ápr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!