Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Már pár hete beszélek egy...

Már pár hete beszélek egy lányal aki tetszik és ezt közöltem is vele és nem is koptatott le meg eddig úgy éreztem esélyem is van nála, de ma azt mondta, hogy lassan én leszek a legjobb fiú barátja, akkor most mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 6. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Légy egy kicsit rámenősebb. Ne csak kerülgesd mint macska a forró kását, hanem kezdj vele valamit.
2016. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom hogy ha nem barát akarsz lenni akkor ne barátként kezeld.
2016. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ma olvastam épp egy regényben:


"Ne habozzék. Rajta, rohamra. A női szív, akár a csata. Tétovázva nem lehet megnyerni. Össze kell szednie minden erejét, és merészen belevágni."


Amúgy a lányok először barátkoznak, tehát az jó jel, ha azt mondja, hogy barátnak tekint. Az is jó jel, hogy korábban nem pattintott le, amikor mondtad, hogy nem pattintott le. Szóval sínen vagy, ne legyél besz**rva. Legyél rámenősebb, szedd össze a bátorságodat és hívd el valahová.

2016. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*hogy korábban nem pattintott le, amikor mondtad, hogy tetszik neked (bocsi, fáradt vagyok, és félre fogalmaztam) :D
2016. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, csak nem rámenős csaj. Hívd el valahova! Te vagy a fiú, neked kell kezdeményezni.
2016. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!