Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd lányal tegnapis...

A szomszéd lányal tegnapis orditott a nevelőanyja, és pofozta kinek szólhatok? Az a baj, hogy nekem holnap is itt kell laknom. ( bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Ma reggel ahogyan felébredtem újra ez jutott az eszembe.Falun élek Kelet magyarországon.Sok itt a kisebbség...Ez a csalad is a pasi kisebbség az asszony magyar.A testvére lányát neveli.Valamiért ő neveli.Máskor is voltak.Veszekedések.Gyakorlatilag nyáron majdnem naponta.Most 17-éves a lány.Van egy falumbeli nő aki családsegitő.De ha neki szólok,és ő megjelenik akkor egyből tudni fogják hogy miért van ott.Tegnap miután az mondogatta az asszony hog menj el innen vagy takarodj innen ezutan kijott o hirtelen.Elkepzelheto hogy látott.Ha nem látott volna más lenne a helyzet,de kb 80% hogy meglátott.Olyan pofont adott a lánynak, hogy én kb 20 méterre hallottam a csattanást.Egyébként annyira egyértelmű.Egész héten csend volt.A lány hazajön az iskolából és megveri.Van saját közös gyerekük is azt mondjuk úgy hogy szeretik.A szomszéd assony is hallotta szerintem.7x éves csak ő szerintem ilyenbe nem mer beleszólni.Az az érdekes,hogy nem a kisebbségi férj bántja a lányt hanem az asszony...

2015. szept. 26. 05:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a helyesírási hibákért.Mobilról irtam és ez a helyzet is zavar.
2015. szept. 26. 05:24
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
És azt tudod,hogy miért veszekedtek?
2015. szept. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nyitva volt az ablakom kb 50méterre amikor behallatszott az ordibálás kimentem."Azt hiszed úgy beszélhetsz velem,mint a kutyával." Ez volt az egyetlen értelmes mondat amit hallottam.Pofonok csattanása tárgyak csapkodásának hangja.
2015. szept. 26. 07:19
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Pedig vagy rendőrt hívsz, vagy családsegítőt, más megoldás nincs. Vagy befogod a füledet. Elköltöznöd nem kell.
2015. szept. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
És ez a mondat,melyik szájjából hangzott el?
2015. szept. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A nevelőanya szájából hangzott el.
2015. szept. 26. 09:24
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
És mi lesz a feljelentés alapja? Elcsattant egy pofon?:D
2015. szept. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Amikor veszekednek elkezded ordíttatni max hangerőn a rádiót.

Bekopogsz, és megmondod, hogy kussoljanak már b+.

Elismétled amit ő kiabál.


A cél, hogy magukra ismerjenek.

2015. szept. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha nem akarod kihivni a rendoroket a dobalozas vagy verekedes miatt akkor a csendhaboritasert kihivhatod oket,es majd ha korbekerdeznek ugyis kiderulnek az eseleges testi sertesek is.
2015. szept. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A helyi körzeti megbízottal kellene beszélnem,és amikor legközelebb ez lesz egyből hívni telefonon.Mert ha akkor ő is hallotta volna akkor bement volna,és látta volna hogy mi történik.
2015. szept. 27. 07:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!