Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lomtalanításnál mennyire...

Lomtalanításnál mennyire vagytok engedékenyek? A jó állapotú dolgokkal mi legyen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy sok fölös dolgot felhalmoztunk az évek során.

Minden jó állapotú (pl könyvek) sokat kaptam vagy 1+ akcióban vettük de igazából felesleges.Próbáltam eladni de nem kellenek a vadi új könyvek még 500ft-ért sem.

Egy rakat bögre és egyebek is összegyűlt.

Ti minden felesleges dolgot kidobtok akkor is ha lényegében új?

Kidobnám de sajnálom.Van olyan hely a vöröskereszten kívül ahol ezeket szívesen fogadják? Vagy valahol neten kívül el lehet adni?


2016. márc. 26. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Valahogy én is így vagyok.


Éveken keresztül szidtam az olyanokat, akik csak kidobálták a cuccokat.


Aztán mikor én próbáltam fillérekért vagy esetleg ingyen "eladni" millió dolgot, akkor már nagyon megbántam.


Jön az alkudozás, a szinte ingyenből is.

Akkor a pár forintost ingyen kérik.

Ha ingen adom, akkor a világ végére én vigyem házhoz.


Na, ilyenkor dobtam én is ki olyan dolgokat amiket "normális" ember nem dobna ki.


Azóta kidobok mindent, amiről úgy gondolom, hogy felesleges.

2016. márc. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Tedd fel a Vaterára egy Ft-ért, sokszor jóval magasabbra fellicitálják, mint ha fixáron tennéd fel. Persze, lesz egy-két dolog, amit esetleg nem vesznek meg, vagy csak egy Ft-ért, de nem ez a jellemző.
2016. márc. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Szivesseg.netre szoktam feltenni mindent, ami felesleges, de nem akarom kidobni. Ha nem viszik el egy het alatt, a kuka melle szoktam kitenni (a hazunkban vannak benn a kukak), el szoktak vinni a hazban az alberlok kozul mindig.:)
2016. márc. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Facebookon hírdesd meg egy hasonlo csoportban .
2016. ápr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Könyveket talán iskola, napközi, könyvtár, egyéb dolgokat anyaotthon. Mi egyszer ruhákat vittünk oda, több zsákkal, és nagyon örültek, azt mondták semmi nem veszik kárba, mert ami esetleg nem kell, azt viszik a hajléktalan szállóra.
2020. nov. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!