Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kíváncsi lennék a kívülállók...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Derpette kérdése:

Kíváncsi lennék a kívülállók véleményére. Fiúk-lányok, ha többször is smároltok valakivel, az attól még nem feltétlenül jelenti azt, hogy tetszik nektek és akartok is tőle valamit?

Figyelt kérdés

Na szóval, az a helyzet, hogy kb 2 éve megismertem egy pasit, akkor ő szeretett volna tőlem többet barátságnál, de én visszautasítottam, nem álltam rá készen. Nem szakadt meg a kapcsolat, naponta beszélünk azóta is. Idén nyár óta, ha találkozunk, akkor előbb-utóbb rám mozdul, lesmárol. És akkor jól elvagyunk, csókolózunk, de utána semmi...mintha mi se történt volna. Most már kezd zavarni, mert én eléggé belezúgtam, de ő csak összezavar...nyilván vonzódik hozzám valamilyen szinten, de nem eléggé? És ha nem akar tőlem semmit, akkor miért csókol meg? Csak kihasználná a helyzetet, mert érzi, hogy elolvadok tőle? Vagy pont az a baj, hogy már "megvagyok" és nem érzi a kihívást? Elvesztette az érdeklődését?

(nem tudom lényeges-e, én 25 éves vagyok, ő lassan 30)

Megköszönném, ha elmondanátok a véleményeteket, tapasztalataitokat. BÚÉK! :)



2016. jan. 3. 15:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én alapból nem szoktam smárolni csak úgy,csak azzal akit tényleg szeretek és járok vele.


Viszont itt nálatok az lesz a probléma,hogy lehet úgy gondolja könnyen adod magad.Vagy neki ez már természetessé vált,hogy csak úgy smároltok bármilyen okból.

2016. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%
nem én csak olyannak smárolok akit ájulásig kúrnék így járnék el veled is. arcodon csapkodnám a makkomat és letuszkolnám a farkamat a torkodon xd
2016. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Aki nem tetszik és nem akarok vele kapcsolatot, azzal nem csókolózok.

Szerintem kissé megrendült a bizalma, mikor visszautasítottad és óvatos. Visszahúzódóbb, visszafogottabb lett. Van ilyen. Vagy csak nem akar lerohanni. Kérdezd meg tőle, majd ő megválaszolja neked.

2016. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Linó03 ***** válasza:
Hát, ez olyan, mintha a részéről enyhe barátság extrákkal lenne. Kérdezz rá nála. Ha nem jönnél be neki, nem hiszem, hogy ezt csinálná. Talán csak a régi visszautasítás visszavonását várja.
2016. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem mondasz butaságot, kedves első.

Én sem smárolok olyannal, aki nem jelent semmit...azt hittem, hogy lesz folytatása, azt akartam, hogy legyen folytatása és azért mentem bele először...azóta meg hát...nincs mentségem :P szilveszteri bulin próbáltam elhúzni a fejem, de nem ment valami jól...

Most próbálom erősíteni magamban, hogy amikor következőben találkozunk és ha felém hajolna, akkor leállítom és rákérdezek, hogy miért is csinálja ezt

2016. jan. 3. 15:17
 6/22 A kérdező kommentje:
FootJob: haha, köszönöm, újra kívánatosnak éreztem magam, örök hálám, te vadállat! :*
2016. jan. 3. 15:19
 7/22 A kérdező kommentje:
Masterthief: nyáron, az első csók után, finoman rákérdeztem, hogy akkor most mi van, de kb azt a választ kaptam, hogy egy kapcsolat nem fér bele az életébe. Ezt tiszteletben is akartam tartani, nem nyomulok rá, nem kezdeményezek...és akkor ő mégis ezt csinálja velem :/
2016. jan. 3. 15:22
 8/22 anonim ***** válasza:

Talán próbálkozz nála az ŐSZINTESÉGgel. Értelmes emberek között a nyílt kommunikáció nagyon hasznos lehet.

Magyarul: mond el neki a problémádat és nyíltan beszéld meg vele.

2016. jan. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
túl sokat agyalsz gyere megháglak xd
2016. jan. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Barátság extrákkal? Nem volt még ilyenben részem, a sötétben tapogatózom.

Az a baj, hogy nem érzem, hogy megőrjíteném (tudom, furán hangzik), csak csókolózunk, én olvadozom, ő meg át sem ölelne, ha én nem fonom a karjaimat köré...vagyis még igazi extrákat sem akar :P miezmár? :P

2016. jan. 3. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!